cinema

Uwaga, kinomaniacy! Cinema City i Masterpass rozdają bilety. Kupujcie bilety online z płatnością przy pomocy Masterpass i odbierajcie bilety na dowolny seans gratis!

Co: darmowy bilet do kina w prezencie

Jak: zapłaćcie za bilet online Masterpass, a bilet w postaci kodu rabatowego otrzymacie na maila

Kiedy: do 28 lutego 2017

Dla wszystkich miłośników kina mamy świetną wiadomość. W Cinema City za każdy bilet zakupiony online otrzymacie drugi bilet w prezencie. Wybieracie film, dokonujecie rezerwacji online i płacicie Masterpass, a na Wasz adres mailowy przychodzi darmowy bilet w postaci kodu rabatowego. Bilet wykorzystacie w każdym kinie Cinema City na dowolny seans 2D przez 7 dni w tygodniu do 31 marca. Promocja dotyczy transakcji kartami Mastercard i Maestro. Kod rabatowy zostanie wysłany na adres podany podczas rejestracji Masterpass. Uwaga! Jedna transakcja uprawnia Was do otrzymania jednego kuponu, więc niezależnie czy kupicie jeden czy pięć biletów do kina za jednym razem, otrzymacie kod rabatowy na jeden bilet.

Koniec dylematów, na który film się wybrać! Teraz możecie zobaczyć wszystkie i zaoszczędzić połowę pieniędzy. Do rozdania jest 10 000 kodów rabatowych. Z promocji możecie korzystać wielokrotnie i oglądać najlepsze filmy całkowicie za darmo!