Lubicie wyprzedaże? Czekacie z niecierpliwością na sezonowe obniżki cen? Jeśli tak, to z pewnością nie jesteście jedynymi osobami, które w tym okresie w roku szukają najlepszych okazji. Rabaty sięgają nawet 70%, więc szansa na zdobycie ulubionych produktów w niskich cenach jest bardzo duża ? Jeszcze przez kilka dni możecie skorzystać z dodatkowej zniżki 10%! Wystarczy, że pobierzecie kod promocyjny z naszego portalu. Gotowi na zakupy w Douglas? Promocje i wysokie rabaty czekają.

Co: wyprzedaż sezonowa do -70% i dodatkowy rabat 10% z kodem promocyjnym

Jak: sprawdź produkty w obniżonych cenach, pobierz kod rabatowy z naszego portalu i wpisz go w odpowiednie miejsce podczas składania zamówienia – zniżka zostanie naliczona automatycznie

Kiedy: do 31 lipca 2017

Luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne, dzięki którym zachowacie młody wygląd czy piękne zapachy, utrzymujące się cały dzień niejednokrotnie sporo kosztują. Jest jednak sposób, aby były one w zasięgu Waszych możliwości. Warto czekać na letnie wyprzedaże i sezonowe okazje, aby sporo zaoszczędzić. W tym momencie trwają obniżki cen do -70%! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zajrzyjcie do sklepu internetowego Douglas. Promocje to najlepsza okazja, żeby kupić wymarzone kosmetyki. Z pewnością macie listę produktów do kupienia, która wciąż się wydłuża. Mamy drugą, równie świetną wiadomość – do pobrania na naszym portalu czeka kod rabatowy, dzięki któremu dodatkowa zniżka 10% będzie Wasza ?

Macie swoje ulubione marki i produkty, bez których nie wyobrażacie sobie funkcjonowania? W Waszych kosmetyczkach pojawiają się wciąż te same, produkty, do których chętnie wracacie? Jeśli macie swoich ulubieńców, z pewnością ucieszy Was fakt, że wiele z nich kupicie na wyprzedaży z dodatkową zniżką 10%. To jest właśnie podwójna korzyść! Koniecznie sprawdźcie i zaopatrzcie się we wszystkie niezbędne kosmetyki do pielęgnacji, makijażu czy ulubione perfumy ?

Udanego oszczędzania!