empikfoto-babcia-baner

Jeśli macie to szczęście i wciąż możecie odwiedzać Wasze Babcie i Dziadków, z pewnością szukacie odpowiednich prezentów, które wyrażą miłość i wdzięczność. Czekoladki czy kwiaty to dobre pomysły, jednak warto zastanowić się nad bardziej spersonalizowanymi upominkami. Naprzeciw potrzebom wychodzi EmpikFoto. Kod rabatowy, który możecie pobrać z naszego portalu da Wam zniżkę na odbitki, dzięki którym zatrzymacie najlepsze wspomnienia.

Co: kod rabatowy na odbitki 10×15 cm i rabaty na fotopamiątki

Jak: wybierz ilość odbitek, którą chcesz zamówić, pobierz odpowiedni kod rabatowy z naszego portalu, wpisz go podczas składania zamówienia i ciesz się zniżką

Kiedy: do 15 stycznia 2017

Oczywiście, możecie podarować Babci i Dziadkowi pudełko czekoladek, kwiaty czy suplementy diety. I choć wszystkie prezenty z pewnością zostaną przyjęte z radością, można wykazać się większą kreatywnością. Jeśli macie dość przewidywalności i powtarzalności, koniecznie postawcie na coś bardziej osobistego, na przykład album ze zdjęciami, fotokubek czy fotokalendarz. Mnóstwo inspiracji znajdziecie na stronie EmpikFoto. Kod rabatowy da Wam dodatkową zniżkę, więc nie ma chwili do stracenia 🙂 Wybierzcie ulubione zdjęcia, które najlepiej odzwierciedlają więzi łączące Was z dziadkami i do dzieła! Stwórzcie prezenty, które wywołają uśmiech na twarzach najbliższych.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka EmpikFoto przygotował świetne promocje. Taniej kupicie zestawy odbitek, fotokubki, fotokalendarze, fotoksiążki i fotoobrazy. Święto naszych ukochanych już za kilka dni, więc nie zwlekajcie dłużej. Pamiętajcie, że do 15 stycznia obowiązują oferty, dzięki którym sporo zaoszczędzicie.

Sprawcie radość swoim najbliższym!