Myślicie, że Empik to tylko książki, gry i muzyka? Mylicie się. Pomimo tego, że właśnie te produkty stanowią lwią część asortymentu, w ofercie możecie znaleźć też mnóstwo innych. Szukacie perfum na lato? W sklepie internetowym kupicie je o 10% taniej. Szukacie ciekawych akcesoriów na wakacje? Dmuchane sofy Lazy Bag dostaniecie ze zniżką 10 zł. Kody rabatowe Empik to świetna okazja, żeby zapoznać się z asortymentem i sprawić sobie prezent w niskiej cenie. Wakacje trwają, ale przy okazji podpowiemy Wam, że podręczniki kupicie o 30% taniej… Koniec o szkole, niech lato trwa w najlepsze ?

Co: kody rabatowe na perfumy, dmuchane sofy Lazy Bag i podręczniki

Jak: sprawdź wszystkie promocje na podstronie Empik.com

Kiedy: daty zakończenia promocji na poszczególnych podstronach

Gorąco zachęcamy Was do skorzystania z promocji na książki, muzykę i filmy. Na naszym portalu czekają wszystkie aktualne oferty, z pewnością znajdziecie ciekawe tytuły na wakacje ? W Empiku znajdziecie nowości, bestsellery, klasyki literatury. Jednym słowem – nie odejdziecie zawiedzeni. Jak już wspominaliśmy, kultura to nie wszystko. W sklepie internetowym Empik kody rabatowe obniżają też ceny innych produktów. Taniej o 10% kupicie najpiękniejsze zapachy dla niej i dla niego. Sprawcie sobie nowe perfumy, które odtąd będą się Wam kojarzyły z wakacyjną beztroską. Być może bliska osoba obchodzi urodziny albo imieniny? Wybierzcie prezent i zaoszczędźcie.

Taniej kupicie też dmuchane sofy Lazy Bag, które idealnie sprawdzą się w trakcie wakacyjnego leniuchowania. Beztroskie weekendy z dobrą książką będą jeszcze przyjemniejsze, jeśli rozłożycie się w wygodnej sofie ?

Koniecznie sprawdźcie wszystkie kategorie na Empik.com i skorzystajcie z najlepszych promocji!