mm bp

Jak Wam mijają wakacje? Zdążyliście się już nacieszyć wolnym czasem i przejechaliście setki kilometrów? Jeśli tak, to z pewnością zdajecie sobie sprawę, jakie kwoty zostawia się na stacjach paliw. Chcecie zaoszczędzić? Obowiązujące w Media Markt promocje z pewnością Wam pomogą ? Wydajcie min. 500 zł i zyskajcie 50 zł na zakupy na stacjach BP. Taka kwota (i jej wielokrotności) z pewnością przydadzą się podczas letnich wojaży. Zatankujcie samochód, zaopatrzcie się w przekąski i w drogę! Wiele ciekawych miejsc czeka na odkrycie.

Co: bon 50 zł do wykorzystania na stacjach BP za każde wydane 500 zł

Jak: zrób zakupy w Media Markt za min. 500 zł i odbierz bony na zakupy

Kiedy: do 14 sierpnia 2017 roku

Ci, którzy dużo podróżują, wiedzą, że paliwo sporo kosztuje. Do tego trzeba doliczyć przekąski, napoje czy ciepły posiłek, nie mówiąc już o czasopismach czy innych umilaczach czasu dla pasażerów. Jeśli już zatrzymacie się na stacji paliw, bądźcie pewni, że z Waszego konta zniknie pokaźna kwota. Możemy temu jednak zaradzić! Jeśli jesteście w trakcie remontu albo planujecie zakup nowego gadżetu elektronicznego, postawcie na zakupy w Media Markt. Promocje to świetna okazja, żeby połączyć przydatne z pożytecznym ? Wydajcie min. 500 zł na zakupy i odbierzcie bon o wartości 50 zł do wydania na stacjach paliw BP. Oszczędność gwarantowana!

Letnie upały powróciły, więc warto zaopatrzyć się też w wentylator czy klimatyzator, który przeniesie ulgę. Polecamy produkty w sklepie internetowym Media Markt, gdzie trwa promocja na dziesiątki urządzeń. Zaoszczędźcie też na dostawie! Przy zakupach za min. 100 zł nie zapłacicie za nią ani grosza. Wszystkie aktualne promocje znajdują się na naszym portalu. Warto zaglądać do nas codziennie, aby nie przegapić żadnej gorącej okazji ?

Szerokiej drogi!