wyprzedaz_wszystkich_do50_1180x265

Smyk oferuje wysoką jakość w atrakcyjnych cenach, a dzięki regularnym promocjom jest idealnym rozwiązaniem dla łowców okazji. Szukacie ciepłych ubranek dziecięcych, zabawek, a może kostiumów na bale karnawałowe? Sprawdźcie promocję do -50% na ubrania, buty i akcesoria zimowe oraz inne oferty specjalne!

Co: wyprzedaż zimowa do -50%

Jak: ceny wybranych produktów zostały obniżone

Kiedy: do odwołania

Zima pokazała, na co ją stać. Mrozy dają się we znaki i wygląda na to, że jeszcze przez jakiś czas będziemy się borykać z niską temperaturą. Dzieciom to jednak nie przeszkadza, radość z zabawy na śniegu jest wyższa. Cieszy Was, że korzystają z zimowych atrakcji, ale chcecie zadbać o ich komfort i zdrowie? Nic prostszego – poszperajcie na wyprzedaży zimowej w Smyk. Promocje obejmują kurtki zimowe, ciepłe i kolorowe bluzy, ocieplane spodnie narciarskie oraz akcesoria na mroźną pogodę. W niższych cenach znajdziecie też inne ubranka dla maluchów i starszych dzieci z kolekcji jesień/zima 2016 nawet o połowę taniej. Możecie uzupełnić garderobę swoich szkrabów do przedszkola lub szkoły.

A to nie wszystkie oferty promocyjne, jakie ma do zaoferowania Smyk. Wyprzedaż panuje również w dziale zabawek. Klocki Lego, lalki, maskotki i zabawki kreatywne dla dzieci w każdym wieku kupicie w bardzo promocyjnych cenach nawet o 60% taniej. Smyk zadbał również o rodziców dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Zbliżają się bale przebierańców i kostiumowe zabawy karnawałowe. Nie musicie trudzić się i tworzyć kostiumy własnoręcznie. Wybierzcie najpiękniejsze przebranie dla Waszego dziecka. Zainspirujcie się jego zainteresowaniami lub ulubionymi bohaterami z bajek. Wszystkie przebrania oraz farbki do twarzy, akcesoria do kostiumów, maski, różdżki i inne produkty są przecenione nawet o -40%.

Zachęcamy do skorzystania z tych i innych promocji. Znajdziecie tam wiele przydatnych produktów w niewysokich cenach. 🙂