Gazetki promocyjne

TESCO

TESCO to znana sieć hipermarketów, która teraz oferuje także możliwość zakupów online. Obecnie Tesco oferuje dostawę do kilkudziesięciu Polskich miast, jednak ta liczba dynamicznie wzrasta i wkrótce będzie dostępna dla większości Polaków.

Zobacz opis sklepu

Auchan Direct

AuchanDirect został stworzony, aby zakupy spożywcze w Internecie stały się dostępne dla wszystkich. Znajdziesz tu szeroki asortyment i zawsze niskie ceny.

Zobacz opis sklepu

Pepco

PEPCO to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów oferująca wysokiej jakości odzież i produkty do domu w niskich cenach, obecnie posiada ponad 500 sklepów w Polsce.

Zobacz opis sklepu

NEONET

NEONET to jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych z segmentu elektroniki użytkowej i AGD w Polsce, posiada sieć ponad 500 salonów stacjonarnych ulokowaną nie tylko w dużych miastach, ale także tych mniejszych miejscowościach.

Zobacz opis sklepu

Abra-Meble.pl

Abra-Meble.pl to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce. Oferuje praktyczne, modne i funkcjonalne meble do domu w atrakcyjnych cenach.

Zobacz opis sklepu

LIDL

LIDL to popularna w europie sieć dyskontów oferująca najpotrzebniejsze produkty w atrakcyjnych cenach.

Zobacz opis sklepu

Carrefour

Carrefour to sieć hipermarketów, supermarketów, marketów oraz sklepów Carrefour Express i Globi, a także stacji paliw w całej Polsce.

Zobacz opis sklepu

Rossmann

Internetowa odsłona popularnej drogerii Rossmann, w której znajdziemy tysiące artykułów m.in. kosmetyki, perfumy, zabawki, środki czystości oraz wiele innych.

Zobacz opis sklepu

Media Markt

Znana Polska sieć marketów uruchomiła także sklep internetowy. Teraz możesz zamówić towar on-line prosto do swojego domu lub odebrać go w najbliższym markecie.

Zobacz opis sklepu

Aldi

Zobacz opis sklepu

Biedronka

Biedronka to najpopularniejsza w Polsce sieć dyskontów posiada prawie 3000 placówek na terenie całego kraju.

Zobacz opis sklepu

Martes sport

Martes Sport to dobrze znana w Polsce sieć sklepów sportowych z wysokiej jakości sprzętem, obuwiem i odzieżą sportową, swoje salony posiada w ponad 120 miastach w kraju.

Zobacz opis sklepu

RTV EURO AGD

To lider rynku RTV i AGD w Polsce, posiada 194 salony sprzedaży na terenie całego kraju, oprócz tego prowadzi sklep internetowy z równie bogatą ofertą.

Zobacz opis sklepu

AB FOTO

AB FOTO oferuje wysokiej jakości sprzęt fotograficzny: aparaty, lampy błyskowe, obiektywy i inne niezbędne akcesoria fotograficzne.

Zobacz opis sklepu

Black Red White

Black Red White to największa Polska marka meblarska produkująca meble oraz dodatki i artykuły do wyposażenia wnętrz.

Zobacz opis sklepu

Oszczędzanie na zakupach to dziś nie tylko potrzeba wynikająca z relacji zarobków do cen produktów i potrzeb, jakie musimy lub chcemy zaspokajać. To również sposób na życie, pozwalający na zgromadzenie nieco większej kwoty oszczędności i wykorzystanie jej na realizację marzeń. Ogromna dostępność produktów w sklepach sprawia, że dziś możemy mieć niemal wszystko, począwszy od luksusowo urządzonego mieszkania, przez doskonałą, markową odzież, a skończywszy na dobrym, wyszukanym jedzeniu. Poszukiwanie promocji nie jest proste, bowiem trudno wędrować od sklepu do sklepu i przeglądać znajdujący się w nim asortyment. Z pomocą przychodzi nam dziś Internet oraz gazetki reklamowe, dzięki którym na bieżąco otrzymujesz informacje o zniżkach cenowych, okazjach, rabatach, promocjach i innych formach atrakcyjnych zakupów.

Gazetki reklamowe znane są klientom od dawna, a ostatnio, dzięki skrzynkom europejskim, możesz ich znaleźć całkiem sporo, jednak do klientów docierają przeważnie te reklamówki, które dotyczą najbliżej położonych sklepów spożywczych lub wielobranżowych marketów. Trudno znaleźć pod drzwiami ofertę ekskluzywnego sklepu odzieżowego czy markowych kosmetyków zwłaszcza, jeśli sklepy stacjonarne ulokowane są w sporej odległości od naszego miejsca zamieszkania. O ile z promocji w handlu artykułami spożywczymi korzystamy często o tyle produkty takie, jak odzież czy sprzęt RTV kupujemy okazyjnie, więc nie zachowujemy takich ulotek, bo nas nie interesują. Wtedy jednak, kiedy chcemy dokonać zakupu telewizora czy kamery nie mamy dostępu do ofert. Dobrym sposobem na systematyczny dostęp do takich handlowych informacji o promocjach jest serwis internetowy AleRabat.com.

Ideą naszego serwisu jest przede wszystkim zapewnienie Tobie i innym zainteresowanym osobom dostępu do wielu – zarówno tych popularnych, jak i wydawanych w mniejszych nakładach – gazetek promocyjnych, dzięki którym w jednym miejscu znajdziesz informację o dziesiątkach różnych okazji zakupowych. Serwis oferuje Ci ogólnodostępne gazetki reklamowe oraz gazetki wydawane na specjalne okazje. Przykładem mogą być propozycje specjalnych aranżacji wnętrz marketu budowlanego oraz pojawiające się w odpowiedniej porze roku wydania świąteczne. Lubisz rozsądnie gospodarować pieniędzmi, a okazje i promocje są dla Ciebie ważne? Tu znajdziesz wszystkie informacje w jednym miejscu, a przeglądając je systematycznie wykorzystasz te najciekawsze i zaoszczędzisz wiele pieniędzy na realizację swoich marzeń.

Wśród wielu sieci handlowych niewiele jest takich, które nie posiadają swoich własnych stron, trudno jednak przeglądać wszystkie dostępne portale i wybierać na nich promocje zakupowe. Nasz serwis robi to za Ciebie dokonując zbiorowej prezentacji większości dostępnych w handlu gazetek reklamowych, które są umieszczane w sieci. Zamiast zaglądać po kolei na każdą ze stron magazynów i hurtowni skorzystaj z gotowego zbioru wszystkich ofert zgromadzonego w jednym miejscu. Znajdziesz tu oferty popularnych sieci sklepów, jak Biedronka, Tesco, Carrefour, Real, ale też propozycję drogerii kosmetycznych, sklepów odzieżowych i ze sprzętem RTVAGD, elektroniką, wyposażeniem wnętrz czy meblami. W kolekcji naszych gazetek promocyjnych nie zabrakło też marketów budowlanych.

Współczesny handel opiera się przede wszystkim na odpowiedniej reklamie, a przy tak ogromnej rynkowej konkurencji dotarcie do klienta wymaga wielu metod, w tym również ciekawych ofert promocyjnych. Na każdym większym osiedlu, a często też na przedmieściach i w większych miejscowościach znajduje się przynajmniej jeden hipermarket albo kilka mniejszych sklepów typu dyskont. Rozwijają się sieci franczyzowe, czy też małe formy wielkich sieci Tesco, Carrefour i innych. Klient często musi wybierać pomiędzy Realem i Biedronką, a sieci te prześcigają się dosłownie w wabieniu okazjami, wyprzedażami, promocjami czy gratisami. Serwis AleRabat.com ułatwia Ci ten wybór, bowiem wykorzystując zgromadzone na nim gazetki promocyjne wszystkie okazje masz w zasięgu ręki, a przeglądając je możesz szybko podjąć decyzję, gdzie udasz się na zakupy, czy z oferty jakiego sklepu wysyłkowego skorzystasz.

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych