Abucoins kody rabatowe i promocje Luty 2019

(0)

Abucoins
 • 29 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Darmowe konto na giełdzie kryptowalut Abucoins!

Kupuj Bitcoiny i zarabiaj.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Abucoins otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Abucoins
 • 28 osób skorzystało z tego kuponu

 • Promocja

Niskie opłaty na giełdzie Abucoins!

Handluj kryptowalutami - tylko 0% prowizji maker i 0.10% prowizji taker.

Warunki:

 • ważność promocji:
  do odwołania
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Abucoins otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Abucoins

Załóż darmowe konto na giełdzie i obracaj bitcoinami

Bitcoiny są w naszym kraju nowością i chociaż wciąż budzą kontrowersje, coraz więcej osób wykorzystuje tę opcję do dokonywania zakupów w sieci lub zarabiania pieniędzy. Wirtualna waluta ma bardzo wiele zalet, a przede wszystkim jest wygodna w obrocie oraz bezpieczna. Jeśli zdecydujesz się na konto z odpowiednim zabezpieczeniem zyskujesz gwarancję, że zgromadzone na nim środki nie znikną w tajemniczy sposób za pośrednictwem pomyłki bankowej czy działania hackerów. Obracanie kryptowalutą nie jest trudne, dlatego jeśli chcesz spróbować swoich sił w tej dziedzinie i sprawdzić się, jako finansista – wykorzystaj ofertę, jaką są promocje Abucoin i załóż darmowe konto na giełdzie kryptowalut. Dodatkowym atutem giełdy są bardzo niskie prowizje, dzięki czemu nie tylko nie stracisz, ale przy odpowiednich operacjach – zyskasz dodatkowe środki.

Czym jest kryptowaluta?

Pojęcie kryptowaluty popularyzuje się w Polsce od niedawna. Wynika to z faktu, że wirtualny pieniądz wymaga usankcjonowania przez prawo, a to przyjęło bitcoiny za legalne dopiero kilka lat temu. Sama kryptowaluta istnieje od 2009 roku, a więc ma niespełna dziesięć lat. Polskie prawo wciąż jednak nie uznaje jej za walutę zgodnie z definicją tego instrumentu finansowego. W związku z tym bitcoiny i inne wirtualne pieniądze nie mogą być wykorzystywane w obrocie takimi instrumentami. Z drugiej strony od 15 lutego 2016 polska Izba Skarbowa zwolniła kryptowalutę z podatku, a to oznacza, że jakikolwiek dochód uzyskany przez Ciebie podczas obrotu bitcoinami niemal w całości trafi do Twojej "kieszeni". Wykorzystaj przygotowane przez Abucoin promocje, załóż darmowe konto giełdowe i zarabiaj na obrocie kryptowalutą.

Dlaczego warto korzystać z kryptowaluty?

Bitcoiny są najpopularniejszą choć nie jedyną kryptowalutą, jaką możesz obracać na giełdzie Abucoin. Zniżki, jakie firma oferuje w ramach opłat za konto są wyjątkową okazją, aby wypróbować nowe możliwości i przekonać się, czy to dziedzina dla Ciebie. Jeśli zastanawiasz się czy warto korzystać z kryptowaluty z pewnością odpowiedzą Ci na to jej zalety. Zalicza się do nich m.in. Błyskawiczne przelewy do dowolnego miejsca na świecie, bez potrzeby oczekiwania na sfinalizowanie transakcji bankowych. Obroty bitcoinami są anonimowe, sporadycznie wymagają prowizji czy pośredników, są proste w obsłudze, bezpieczne, a raz wykonany na Twoje konto przelew nie może być wycofany przez zleceniodawcę. Dzięki temu zyskujesz pewność, że druga strona nie wycofa się z transakcji. Wykorzystaj promocje Abucoin. Załóż konto i sprawdź, jak działa kryptowaluta.

Pierwsze kroki z kryptowalutą

Obroty finansowe wymagają sporego doświadczenia, a przede wszystkim dobrej znajomości mechanizmów rynkowych. Zdobywanie tych wartości wymaga czasu, dlatego zanim rozbudzisz w sobie większe ambicje zacznij bezpiecznie, od małych kroków. Pierwszym z nich z pewnością będzie zdobycie aktywów, którymi możesz obracać na giełdzie. Bitcoiny możesz zdobyć akceptując je jako formę zapłaty za produkty czy usługi lub też bezpośrednio na giełdzie, za pośrednictwem Twojego konta w banku. Po wybraniu portfela wykorzystaj promocje Abucoin i załóż darmowe konto na giełdzie. Dzięki niemu będziesz bezpiecznie obracać kryptowalutą. Prowadzenie konta w tradycyjnym banku wymaga wnoszenia opłat. Przygotowane przez Abucoin zniżki pozwolą Ci uniknąć wysokich kosztów. Zapłacisz jedynie 0.10% prowizji taker i  0% prowizji maker. Wykorzystaj okazję, załóż konto na giełdzie i handluj kryptowalutami.

Co oferuje Ci Abucoin?

Poza możliwością prowadzenia konta na giełdzie Abucoin zapewnia Ci też dostęp do informacji na temat stawek wymiany kryptowalut i walut tradycyjnych oraz gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Dzięki konieczności przejścia weryfikacji na wstępnym etapie wysokość wypłat jest ograniczana do 1 bitcoina dziennie. W miarę postępu otrzymujesz więcej możliwości, a wysokość Twoich obrotów i zarobków może się zwiększyć. Oferując zniżki Abucoin gwarantuje Ci większe zyski, bowiem nie tracisz środków na opłaty czy prowizje. Wykorzystaj nowe możliwości i sprawdź się w dziedzinie, jaką jest obrót kryptowalutą.

Archiwalne kupony
Opinie użytkowników o Abucoins

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych