Acuvue kody rabatowe i promocje Czerwiec 2018

(1)

Oceń sklep

 • Promocja

Soczewki kontaktowe ACUVUE i 50 zł w prezencie!

Wypełnij formularz i odbierz wiadomość z voucherem. W wybranych salonach oznaczonych logo „50 zł” otrzymasz zniżkę^ na badanie i zakup pierwszego opakowania soczewek ACUVUE®.

More

Warunki:

 • ważność promocji:
  Oferta ważna do odwołania.
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
Acuvue kod rabatowy
 •   Promocja

  Promocja

 • 232 osób skorzystało z tego kuponu

Przejdź do sklepu
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Acuvue otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Acuvue

Szkła kontaktowe na każdą wadę wzroku – kupuj w Acuvue.pl

Osób z wadami wzroku przybywa z każdym rokiem. Winą za to należy obarczyć długie przesiadywanie przed monitorem telewizora i komputera, czytanie przy nieodpowiednim świetle. A fakt, że za mało czasu spędzamy na dworze, też wpływa na powstawanie chorób oczu. Na szczęście dziś już nikt nie wstydzi się nosić okularów, nikt z tego powodu nie doznaje szykan, co wcześniej zdarzało się dzieciom i nastolatkom noszącym „bryle”, jak złośliwi rówieśnicy nazywali okulary.

Obecnie okulary mogą być nawet ozdobą twarzy. Odpowiednio dobrane oprawki mogą na przykład optycznie twarz wyszczuplić, ukryć pewne niedoskonałości urody. Okulary dodają ich użytkownikom nieco tajemniczości i „uczoności”. Ludzie noszący okulary często są postrzegani przez otoczenie jako osoby inteligentne, wykształcone, oczytane itp. Pewnie jest w tym trochę racji, bo rzeczywiście częste ślęczenie nad książkami, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach, wpływa na pogorszenie widzenia.

Acuvue - zdrowie oczu

Jednak wiele osób mimo niekwestionowanych zalet okularów woli je zastąpić soczewkami kontaktowymi, przynajmniej na kilka godzin dziennie. Bo też okulary mają i wady: trudno w nich uprawiać sport, szkła zachodzą mgłą, makijaż oczu jest zakryty. Są też takie okazje, np. studniówka, sylwester, ważna impreza, że zwłaszcza panie wolą wystąpić bez okularów.

Tak więc wiele osób wybiera obok tradycyjnych szkieł soczewki kontaktowe lub nosi tylko soczewki.

Sklep Acuvue

Z korzyścią dla Twojego wzroku będzie, jeśli wybierzesz szkła renomowanej firmy, na przykład ACUVUE. Kupując soczewki, nie sugeruj się ceną. Twój wzrok jest cenniejszy. Jednak w sklepie Acuvue.pl możesz liczyć na zniżki i promocje. Przydadzą się kody rabatowe dostępne w Internecie.

Pobierz kod rabatowy i oszczędzaj w Acuvue!

Dlaczego warto nosić soczewki ACUVUE ? Są wyprodukowane z miękkiego i elastycznego, a przy tym bardzo cienkiego i gładkiego materiału. Dzięki temu w krótkim czasie przyzwyczaisz się do ich obecności na gałce ocznej i nie będziesz nawet pamiętać, że je nosisz, a po całym dniu nie będziesz odczuwać zmęczenia oczu. Poza tym masz zapewniony komfort noszenia dzięki nowoczesnej technologii: oko jest stale nawilżone i dotlenione (materiał przepuszcza tlen). Nie masz więc odczucia obecności piasku pod powiekami. Co więcej, dobre soczewki chronią oko przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że promieniowanie słoneczne nie tylko szkodzi skórze, ale też należy oczom zapewnić skuteczną ochronę. Same okulary przeciwsłoneczne nawet z wysokim filtrem nie wystarczą, bo promieniowanie dostaje się do oczu z boku okularów. Soczewki ACUVUE taką ochronę dają.

Sprawdź więc, czy do sklepu Acuvue.pl są aktualnie kupony promocyjne i spraw sobie czy bliskiej osobie taką ochronę oczu.

Soczewki ACUVUE produkuje się do korekcji wszystkich wad wzroku, wrodzonych czy też nabytych, a więc korygują one krótkowzroczność, dalekowzroczność, starczowzroczność a także astygmatyzm.

Sprawdź najnowsze promocje w Acuvue

Warte uwagi są soczewki jednodniowe, bo nie wymagają pielęgnacji. Po jednym dniu użytkowania po prostu należy je wyrzucić. Nie są drogie, ale i tak wykorzystaj dostępne zniżki. Promocje obejmują również soczewki dwutygodniowe oraz wielokrotnego użytku.

Dla osób, które dotąd nie nosiły soczewek kontaktowych, a chcą spróbować, jak się będą z nimi czuły, sklep Acuvue.pl oferuje bezpłatnie próbne soczewki. Aby je otrzymać, trzeba zbadać wzrok u okulisty, który współpracuje z firmą. Wcześniej należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronach sklepu, by otrzymać email ze spersonalizowanym voucherem. Jeśli lekarz zdecyduje, że soczewki ACUVUE będą odpowiednie, wówczas pacjentowi przekazuje próbne soczewki.

Za kolejne należy już zapłacić, ale niewykluczone, że będą promocje.

Do noszenia soczewek można się szybko przyzwyczaić, zakładania i zdejmowania nauczy lekarz okulista, pielęgnacja jest nieskomplikowana. Dzięki nim możesz prowadzić aktywny tryb życia, poprawiać widzenie i zapewniać oczom zdrowie. Tak więc jeśli masz wadę wzroku, a chcesz zrezygnować z okularów, sprawdź ofertę sklepu Acuvue.pl.

Archiwalne kupony

 • Promocja

50 zł na badanie wzroku!

Wypełnij formularz i odbierz kartę zniżkową!

More

Warunki:

 • ważność promocji:
  12.01.2016
 • czy dotyczy także przecen?
  nie
Acuvue kody i kupony promocyjne
 •   Promocja

  Promocja

 • 187 osób skorzystało z tego kuponu

Przejdź do sklepu
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta skończyła się 2 lata temu.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Acuvue otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Opinie użytkowników o Acuvue

Oceń sklep

*min. 100 znaków

Najnowsze kupony
Zniżka Szczegóły zniżki Wygasa
50 zł Soczewki kontaktowe ACUVUE i 50 zł w prezencie! Do odwołania
Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych