Alkopatrol.pl kody rabatowe i promocje Czerwiec 2018

(2)

Oceń sklep

 • Promocja

Promocja na wybrane alkomaty!

Zobacz aktualną ofertę promocyjną.

More

Warunki:

 • ważność promocji:
  Oferta ważna do odwołania.
Alkopatrol.pl kod rabatowy
 •   Promocja

  Promocja

 • 464 osób skorzystało z tego kuponu

Przejdź do sklepu
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Alkopatrol.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

 • Darmowa dostawa

Darmowa dostawa wszystkich zamówień!

Dotyczy wszystkich sposobów dostawy.

More

Warunki:

 • ważność promocji:
  Oferta ważna do odwołania.
Alkopatrol.pl kupon rabatowy
 •   Darmowa dostawa

  Darmowa dostawa

 • 201 osób skorzystało z tego kuponu

Przejdź do sklepu
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
 • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji Alkopatrol.pl otworzy się w nowej zakładce/oknie.

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o Alkopatrol.pl

Postaw na odpowiedzialność! Kup alkomat ze zniżką w Alkopatrol.pl!

Prowadzenie pojazdu na drogach publicznych wiąże się z odpowiedzialnością nie tylko za siebie i przewożonych pasażerów, ale też za innych uczestników ruchu drogowego. Nie zawsze nietrzeźwość oznacza kilka promili alkoholu we krwi, bowiem prawo jazdy można stracić nawet po jednym piwie. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, wiesz, że prowadzenie po alkoholu to przestępstwo i chcesz mieć pewność własnego stanu alkomat ze sklepu Alkopatrol.pl to rozwiązanie, które ułatwi Ci sprawowanie kontroli w sytuacji, kiedy masz ochotą siadać za kierownica po wczorajszej imprezie. Proponujemy Ci kupony promocyjne, dzięki którym wybierzesz model najbardziej efektywny i dokładny zyskując pewność, że ilość promili w Twojej krwi jest na odpowiednim poziomie. Nie musisz ograniczać się do tanich modeli. Dzięki naszej zniżce wybierz ten, który na pewno się sprawdzi.

Alkomat to urządzenie do testowania poziomu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Cały proces przebiega za pośrednictwem reakcji chemicznej, dzięki której analizowane powietrze z płuc określane jest pod kątem jego składu. Ilość powietrza powinna być odpowiednia, dlatego każdy model ma określony czas wdmuchiwania. Dla Ciebie to Twój osobisty kontroler strzegący przed popełnianiem wykroczeń, dlatego skorzystaj z oferowanej zniżki i zamów jeden z modeli w sklepie Alkopatrol.pl, a poczujesz się osobą odpowiedzialną i zawsze będziesz wiedzieć, czy możesz usiąść za kierownicą. Nie zastanawiaj się! Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów. Zamów dobry, sprawdzony model alkomatu i wpisz kod rabatowy do Alkopatrol.pl przy zakupie, a zyskasz dodatkowe korzyści w postaci zaoszczędzonych pieniędzy.

AlkoPatrol - serwis i sprzedaż alkomatów

Jesteś właścicielem warsztatu mechanicznego, ślusarskiego, firmy budowlanej i dbasz o przestrzeganie podstawowych zasad pracy? Postaraj się o alkomaty do testowania swoich pracowników, których podejrzewasz o picie alkoholu w pracy. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie Twoich podwładnych. Nie narażaj się na koszty procesowe i odszkodowania wynikające z wypadków przy pracy! Wykorzystaj kupony promocyjne do Alkopatrol.pl i zamów alkomaty do swojej firmy, a zawsze będziesz mieć możliwość sprawdzenia pracownika przed uruchomieniem maszyny. Nie bądź ignorantem! Pamiętaj, że nietrzeźwy pracownik to przyczyna wielu problemów i poważne zagrożenie dla innych. Zniżki zapewnią Ci okazyjną cenę zakupu, więc z powodzeniem wyposażysz swoją firmę w odpowiednie urządzenia bez ponoszenia bardzo dużych kosztów. Już dziś wejdź na stronę sklepu i złóż zamówienie.

Alkopatrol.pl

Sprawdź najnowsze promocje w AlkoPatrol!

Kupowanie alkomatu na potrzeby prywatne, jak i do obowiązkowych kontroli pracowników, jakie przeprowadza się np. z zakładach monopolowych czy też w sytuacjach, kiedy pracownik zachowuje się dziwnie, miał wypadek lub istnieje podejrzenie, że spożywał alkohol w godzinach pracy to problem trudnego wyboru. Sklep Alkopatrol.pl oferuje kupony promocyjne na dziesiątki różnorodnych urządzeń w zróżnicowanych cenach, które chociaż posiadają podobną zasadę działania diametralnie różnią się pod względem funkcjonalności i dokładności pomiaru. Najlepszy alkomat ma dokładność pomiaru rzędu 0,01% i może być podstawą tworzenia materiał dowodowego w procesach sądowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego zabezpieczenia swojej firmy, lub masz problem z nierzetelnymi pracownikami i pragniesz mieć na to dowód wykorzystaj zniżki do Alkopatrol.pl i zaopatrz się w takie profesjonalne urządzenie dowodowe.

Oferowane przez sklep Alkopatrol.pl modele przeznaczone są zarówno dla osób prywatnych, jak i dla instytucji. Zamawiając je wpisz kod rabatowy, a zyskasz spore oszczędności na zakupach. Nie ma znaczenia, czy poszukujesz profesjonalnego sprzętu do firmy, czy też interesuje Cię znacznie prostszy alkomat kieszonkowy, każdy z nich zapewni Ci kontrolę nad sytuacją i pozwoli w ogólnym lub bardziej precyzyjnym zakresie sprawdzić poziom alkoholu we krwi – Twojej lub Twoich pracowników. W sklepie znajdziesz też alkomaty, które możesz wykorzystać w swoim lokalu serwując w nim alkohol. To ciekawa atrakcja i przypomnienie, że nawet jedno piwo może stanowić zagrożenie dla innych. Zapewnij ją swoim gościom. Wykorzystaj kupony promocyjne i zamów alkomat do swojego pubu. Nie czekaj! Promocje nie są wieczne!

Alkopatrol - instrukcja korzystania z kodów rabatowych

1. Przeglądnij listę kuponów rabatowych i sprawdź szczegółowe warunki rabatu, które zawiera wybrany przez Ciebie kupon. Może się okazać, że dotyczy jedynie ściśle określonych produktów lub wymaga zakupu powyżej określonej kwoty.

2. Przy każdym kuponie znajduje się przycisk: „Przejdź do promocji” albo „Pokaż kod i otwórz stronę.

3. Przycisk: „Przejdź do promocji” od razu przekierowuje na stronę z artykułami w promocyjnych cenach. W trakcie zakupów nie pojawi się żądanie wykonania dodatkowych czynności takich jak wpisanie kodu.

4. Przycisk: „Pokaż kod i otwórz stronę” przekierowuje na stronę sklepu. U góry strony w ramce pojawi się kod rabatowy.

5. Należy wybrać produkt, a następnie postępować zgodnie z pojawiającymi się wskazówkami. Wyświetli się okienko: „Wprowadź kod rabatowy”, w które wpisujemy lub wklejamy otrzymany kod. Realizacja zamówienia może odbywać się na dwa sposoby: przez zalogowanie na stronie sklepu lub przez skorzystanie z opcji zakupów bez rejestracji.

Alkopatrol.pl

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o Alkopatrol.pl

Oceń sklep

*min. 100 znaków

Najnowsze kupony
Zniżka Szczegóły zniżki Wygasa
Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych