PAYMENTO kody rabatowe i promocje Kwiecień 2020

(4)

PAYMENTO kod rabatowy
  • 329 osób skorzystało z tego kuponu

  • Promocja

Usługi z zakresu płatności internetowych oraz obsługi terminali POS w atrakcyjnych cenach!

Wypełnij formularz, a otrzymasz najlepszą ofertę.

Warunki:

  • ważność promocji:
    do odwołania
  • czy dotyczy także przecen?
    nie
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
Oferta ważna do odwołania.
  • Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Strona promocji PAYMENTO otworzy się w nowej zakładce/oknie.

do odwołania

Po kliknięciu w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę z promocją

Zobacz także kupony rabatowe i promocje w podobnych sklepach

Informacje o PAYMENTO

Płać bezpiecznie i oszczędzaj – z PAYMENTO

Firma PAYMENTO powstała w 2012 roku i zajmuje się dostarczaniem produktów w zakresie kompleksowej usługi transakcji e-commerce w Internecie oraz dystrybucją terminali płatniczych.

W zakresie e-commerce oferuje obsługę płatności online kartami płatniczymi przy pomocy innowacyjnych rozwiązań technicznych, e-transferów i Pay BY Link na terenie całej Europy. Poza tym proponuje alternatywne formy płatności jak Bitkoin, stacjonarne i przenośne terminale płatnicze POS, systemy oceny ryzyka transakcji. W zakresie działalności firmy znajdują się też takie oferty jak dostarczanie narzędzi reklamowych i marketingowych, które wspomagają sprzedaż i konwersję.

Paymento - transakcje online!

Firma posiada kilkuletnie doświadczenie, świadczy usługi na wysokim poziomie. Zapewnia bezpieczeństwo transakcji klientom posługującym się kartami MasterCard, Visa, American Express i Diners Club, zarówno w terminalach płatniczych pis jak i w sieci Internet.

Ponadto PAYMENTO prowadzi monitoring transakcji o ocenę ryzyka, obsługuje transakcje, analizuje, kontroluje, prowadzi usługę PCI DSS.

Dużą część działalności firmy stanowi dystrybucja terminali płatniczych POS. Są to urządzenia marki Verifone oraz Ingenico, zarówno stacjonarne jak i przenośne, wyposażone w kartę SIM, wraz ze wszystkimi funkcjami: cashback, doładowania telefonów komórkowych, dcc, preautoryzacją. Przydatne są w sklepach, warsztatach usługowych, lokalach gastronomicznych, gabinetach lekarskich itp. Wielu klientów woli płacić kartą niż gotówką. Dlatego terminale w miejscach, gdzie prowadzi się sprzedaż i usługi, są niezbędne. W ofercie PAYMENTO terminale POS są bardzo funkcjonalne. Oprócz pobierania płatności mają też inne korzyści. Są to: możliwość zbliżeniowej obsługi karty płatniczej, system oznaczania kasjera obsługującego transakcję, możliwość doliczenia napiwku do rachunku, umieszczenie na paragonie loga firmy obsługującej klienta, uruchomienie usługi CashBack, co zwiększa zainteresowanie klientów ofertą firmy (sklepu, punktu usługowego itd.).

Paymento - bezpieczne płatności!

Wszystkie produkty spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Firma PAYMENTO posiada certyfikat PCI DSS, jest też zarejestrowana przez Mastercard Worldwide jako Authorized Vendor oraz Member Service Provider, także przez organizację płatniczą Visa jako Merchant Agent, oraz Visa Europe Agent. Dla klientów oznacza to, iż wszystkie produkty i usługi świadczone przez PAYMENTO są profesjonalne i bezpieczne dla ich pieniędzy.

Firma PAYMENTO nie tylko profesjonalizmem zjednuje klientów. Prowadzi też bardzo korzystne promocje. Terminale można tu kupić już w cenie 35 złotych. Poza tym oferuje kilka modeli rozliczeniowych, począwszy od marży 0,3 procent do stałych stawek na poziomie dochodzącym do 0,59 procent. Przelew środków na rachunek następuje w ciągu 24 godzin, bez dodatkowych opłat takich jak certyfikat PCI DSS czy opłata za fakturę. Dla firm to duża oszczędność i wygoda.

Za promocje trzeba by też uznać bezpłatny montaż terminali. Usługa jest prowadzona na terenie całego kraju.

Sprawdź ofertę Paymento!

Na jakie jeszcze zniżki można liczyć ? Aktualnie jest to sprzedaż terminali PAX 800 w symbolicznej cenie 1 złoty. Jest to najnowszy, nowoczesny model., wyposażony w złącze Ethernet, pinpad oraz dotykowy kolorowy wyświetlacz. Wyprzedaże w tej cenie trwają do wyczerpania zapasów.

Oszczędne kupowanie to cel wielu klientów. Warto zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, korzystając z takich udogodnień jak kupony promocyjne. Można je znaleźć na internetowych serwisach rabatowych. Przy składaniu zamówienia na wybrany projekt wystarczy wpisywać kody rabatowe, by cenę zakupu automatycznie obniżyć o taki procent, jaki dany kupon oferuje.

Informacji o okazjach cenowych a także o nowościach w asortymencie i usługach trzeba także szukać na facebooku firmy PAYMENTO.

Archiwalne kupony

Opinie użytkowników o PAYMENTO

Oceń sklep

*min. 50 znaków

Jak to
działa?

Jak używać kuponów rabatowych