asdsds

Coraz bliżej Święta, teraz już bez wyrzutów sumienia możecie nadać swoim mieszkaniom świąteczny charakter. Lampki, bombki, dekoracje ścienne, świąteczne figurki… dzięki nim poczujecie klimat Bożego Narodzenia. Jednym ze sklepów, które pomogą Wam nadać wnętrzom spójny wystrój, jest home&you. Znajdziecie tam magiczną kolekcję świąteczną, a z kodem rabatowym od nas zaoszczędzicie aż 20% na zakupach! Przedstawiamy ranking najpiękniejszych dekoracji właśnie z home&you!

^A874A56E89E6D44C7D0A7A8FD6227925783464C4973FF5C66D^pimgpsh_fullsize_distr

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

W tym roku home&you proponuje dekoracje świąteczne w dwóch stylistykach. Pierwsza z nich przypadnie do gustu tym z Was, którzy kochają kolory tradycyjnie kojarzone z Bożym Narodzeniem – czerwień i głęboką zieleń. Kolekcja obejmuje figurki, bombki utrzymane w tej kolorystyce, bogato zdobione wieńce, które będą piękną ozdobą świątecznego stołu lub, powieszone na drzwiach, będą witać Waszych gości. W tym klimacie nie ma czegoś takiego, jak za dużo. Ceramiczne mikołajki i stajenki zadomowią się w Waszych salonach, a kuchnia zmieni się w kuchnię Pani Mikołajowej, gdzie w świątecznym fartuszku, popijając ze świątecznego kubka herbatę wyczarujecie pachnące maślane ciasteczka i inne pyszności. Uważajcie, kolekcja home&you jest tak urocza, że niełatwo będzie wybrać tylko kilka rzeczy!

Drugą odsłoną świątecznego domu jest kolekcja inspirowana czystością i spokojem zimy – dekoracje utrzymane są w bieli, z delikatnymi odcieniami gołębiej szarości. Ta kolekcja urzecze minimalistów i tych z Was, którzy uwielbiają leniwy klimat śnieżnych zim. Poczujcie się jak w bajce, ozdóbcie choinkę delikatnymi baletnicami, zimowymi ptaszkami, bombkami malowanymi mrozem i srebrem. Luksusowo, elegancko, magicznie… Czego więcej potrzeba do szczęścia?

Podczas zakupów pamiętajcie o wykorzystaniu ekskluzywnego kodu rabatowego – po wpisaniu go w koszyku otrzymacie 20% zniżki! Miły prezent przed Świętami, prawda?

Która kolekcja skradła Wasze serca?