Dziadkowie to prawdziwy skarb. Bardzo często są naszymi opiekunami w dzieciństwie, kiedy rodzice są w pracy, pierwszymi nauczycielami życia, przekazującymi nam swoją życiową mądrość, przyjaciółmi, którzy potrafią zrozumieć i rozwiązać każdy problem. Nic dziwnego, że łączy nas z nimi wyjątkowa więź, którą trudno przecenić. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Jeśli szukacie niebanalnych upominków, które oddadzą Waszą miłość i oddanie, czytajcie dalej.

drgdfgdfdfgdf

  1. Czar wspomnienia

Ile wiecie o życiu Waszych dziadków? Jak często macie czas, żeby usiąść z nimi i posłuchać anegdot z czasów ich młodości? Wspomnienia babci i dziadka to bardzo dobry sposób na poznanie ich, a także współczesnej historii i wcześniejszych realiów. Szukacie czegoś, co zainspiruje opowiadania lub pozwoli spisać wspomnienia? Ciekawą opcją jest gra planszowa dla całej rodziny albo książka do przechowywania wspomnień – które trzeba do niej wpisać. Cudowna pamiątka na lata teraz nawet o 62% taniej!

dziadkowie

1 / 2 / 3 / 4 / 5

  1. Personalizowany upominek

Dziadek jest złotą rączką, babcia piecze najpyszniejsze ciasta na świecie? Dobierzcie upominek z przekazem – prosto z serca, na temat tego, co najbardziej w nich cenicie. Mnóstwo inspiracji znajdziecie np. w sklepie Crazyshop – między innymi przepiśniki, t-shirty, skrzynki na herbatę, deski do krojenia, które będą praktyczne, a jednocześnie przy każdym użyciu przypomną o Waszym oddaniu. Korzystając z kodu rabatowego zaoszczędzicie 5% ceny!

  1. Umilacz czasu wolnego

Wasi dziadkowie cieszą się już zasłużoną emeryturą? Jeśli wolny czas lubią spędzać z książką, idealnym upominkiem będzie nowa lektura do popołudniowej herbaty. Inspirujące tytuły w rewelacyjnych cenach znajdziecie w księgarniach internetowych.

ziadkowie2

6 / 78 / 9 / 10

  1. Coś słodkiego

Czekoladki, pralinki, owoce w czekoladzie, a może pyszne, ręcznie ozdobione ciasteczka? Coś szczególnego dla łasuchów możecie wybrać z szerokiej oferty sklepów online, zamówić wypiek u cukiernika, albo stworzyć go samemu (lub z dziećmi). Taki prezent co prawda szybko zniknie, ale ile przyniesie radości! 🙂

  1. Kalendarz z Waszymi zdjęciami

Jako że dni Babci i Dziadka przypadają na styczeń, pięknym prezentem może być również kalendarz ze zdjęciami Waszej rodziny. Dzięki kreatorom online stworzenie takiego cudeńka to bułka z masłem, a będzie cieszył oko i przywoływał najpiękniejsze wspomnienia przez cały rok. A jeśli dodatkowo można mieć 35% zniżki z kodem rabatowym? Prezent idealny!

  1. Coś dla zdrowia

W dojrzałym wieku bardzo ważne jest prawidłowe dbanie i organizm i dostarczanie mu niezbędnych witamin i minerałów, aby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i sprawnością. Wy również możecie zadbać o zdrowie Waszych dziadków, zaopatrując ich w suplement diety dopasowany do ich potrzeb.

Mam nadzieję, że Was zainspirowaliśmy.

Powodzenia!