avanti

Ponad 220 kuponów rabatowych, zniżki do najpopularniejszych i ekskluzywnych marek, promocje na kolekcje jesień/zima nawet do 50%! Tak, wielki weekend zakupów coraz bliżej. Już 15-17 września dzięki magazynom Avanti i Logo zgarniecie atrakcyjne rabaty na modę, kosmetyki, dodatki do wnętrz i wiele, wiele innych produktów! Wszystkie kupony znajdziecie na specjalnie przygotowanej podstronie Weekend Zniżek 2017.

Korzystne zakupy w całej Polsce

Akcja prowadzona jest w galeriach handlowych, outletach Factory i innych sklepach na terenie całej Polski. Jest to jedna z większych tego typu akcji organizowana po raz kolejny jesienią, a lista sklepów biorących w niej udział z roku na rok rośnie. Tym razem we wrześniowych numerach wyżej wymienionych magazynów znajdziecie ponad 220 kuponów do sklepów znanych marek polskich i zagranicznych. Lubicie robić zakupy w Answear, Badurze lub Cubusie, często kuszą Was atrakcyjne oferty w eobuwie czy Venezii? A może kochacie kosmetyki z Douglas lub Kodano? Te i dziesiątki innych sklepów udostępniają kupony, dzięki czemu zaoszczędzicie na swoich ulubionych produktach i będziecie mogli dać się ponieść zakupowej gorączce bez obawy o stan Waszego konta.

Zniżki do 50% na nowe kolekcje

Ile realnie możecie zaoszczędzić? Większość zniżek obowiązuje na nowe kolekcje, które zwykle zostają przeceniane dopiero pod koniec sezonu. Najczęściej otrzymujecie zniżkę między 20%-35%, ale są też sklepy, które dla swoich klientów przygotowały rabat nawet -50%! Wszystko zależy od marki, ale minimalny rabat to aż 15%, wcale nie tak mało, jeśli wziąć pod uwagę, że to na najnowszą kolekcję. ?

Jak to działa?

To proste! W magazynach i na naszym portalu znajdziecie dokładne informacje o wszystkich kodach rabatowych i kuponach dostępnych podczas akcji. Możecie skorzystać z nich stacjonarnie – pokazując kupon sprzedawcy, lub wygodnie i bez stresu zrobić zakupy online, wpisując podany przy kuponie kod w koszyku zamówienia. Weekend zniżek trwa od piątku do niedzieli, ale część marek zdecydowała się na przedłużenie akcji online. Koniecznie sprawdźcie, gdzie możecie skorzystać z kuponu dłużej, ale pamiętajcie, że obowiązuje zasada pierwszeństwa, dlatego jeśli chcecie mieć największy wybór, najlepiej zróbcie zakupy już w pierwszym dniu. ?

Akcja trwa krótko, dlatego już teraz przygotujcie się na zakupy – przejrzyjcie oferty Waszych ulubionych sklepów, zróbcie listę, zakreślcie datę w kalendarzu i… czekajcie, aż rozpocznie się prawdziwe szaleństwo zakupów! ?