Zawitała do nas brzydka, szara i chłodna jesień, której chyba nikt z Was nie lubi. Większość ludzi po pracy czy szkole marzy o szybkim powrocie do domu. Deszczowa aura nie służy pozytywnie naszemu  samopoczuciu, a tym bardziej naszemu zdrowiu – ani fizycznemu, ani psychicznemu. Dlatego dzisiaj postaramy się Wam doradzić, w co się zaopatrzyć, aby pozostać w dobrym nastroju oraz co odciągnie Wasze myśli od tych okropnych, deszczowych wieczorów.

autumn-1685924-960-720

W jesienne dni nie może zabraknąć w Waszych domach ciepłych skarpetek wełnianych czy też odpowiednich kapci. Wiemy, że ich zakładanie nie jest wygodne i wielu z Was za nimi nie przepada, ale pomogą utrzymać ciepło Waszych stópek. Wybierzcie kolorowe, grube skarpety z pięknym wzorem, które aż będą się prosić, żebyście je założyli, i nie dajcie się dopaść chorobie!

frost-2721870_960_720

Kolejną rzeczą jest ciepły i duży koc. My nie wyobrażamy sobie bez takiego okrycia oglądania telewizji czy czytania książki. Czy jest coś przyjemniejszego w długie, jesienne wieczory, niż opatulenie się w ciepły, miękki koc? Nawet jeśli siedzicie w pokoju, pali się w kominku lub po prostu jest nagrzane w domu czy mieszkaniu, pewnie i tak sprawia Wam to przyjemność. Zobaczcie, jakie piękne koce można znaleźć na przykład Home&You, czyż nie są cudne?

yellow-655229_960_720

Termofor! Nie może Wam go zabraknąć w jesienne dni. Sposób użycia jest banalny, za to jego działanie jest nie do opisania. Dodatkowo dodamy, że nie tylko przyda się on się w chłodniejsze dni, ale może być również wybawieniem dla kobiet podczas bolesnych menstruacji.

hot-water-bottle-2076310_960_720

Ciepłego swetra również nie powinno zabraknąć jesienią. Pamiętajcie – o tej porze roku wygoda jest najważniejsza. Macie czuć się komfortowo i powinno Wam być ciepło. Wybierzcie swój ulubiony styl i kolor np. w sklepie Sinsay lub Zalando. Zwróćcie uwagę na skład – im więcej naturalnych włókien, tym sweter będzie cieplejszy.

people-2592330_960_720

Zaopatrzeni w sweter, koc, termofor i skarpetki, jedyne czego jeszcze potrzebujecie do szczęścia w chłodne jesienne dni, to odpowiedni wystrój oraz ulubiony napój i przekąska.  Wystarczy zapalić kilka świec zapachowych, zrobić sobie herbatkę z sokiem malinowym, cytrynką czy miodem, a gwarantuję Wam, że Wasze samopoczucie od razu się polepszy.

tea-2776217_960_720

Nie czekajcie, aż jesienna chandra całkiem Was dopadnie! Nie dajcie się jej i walczcie z nią, bo pamiętajcie, już za pięć miesięcy znowu przyjdzie do nas WIOSNA!!! 🙂

daisy-712892_960_720