1

15 dni dzieli nas od świąt Bożego Narodzenia. W naszych wcześniejszych artykułach możecie znaleźć podpowiedzi na temat dekoracji czy prezentów świątecznych. Teraz nadszedł czas na stylizację świąteczną.
Pewnie zauważyliście, że coraz częściej na sklepowych wystawach pojawiają się kolekcję poświęcone tylko i wyłącznie świętom Bożego Narodzenia. To znaczy sweterki z reniferem, bałwankiem czy mikołajem.
Bardzo popularne stało się też zakładanie właśnie takich, dosyć nietypowych ubrań, na bardzo odświętną i uroczystą kolację wigilijną.  Zazwyczaj to ojcowie jako głowy domów, którzy przed kolacją czytali fragment Biblii ubierali się w koszule i garnitur, mamy ubierały się w piękne suknie oraz ubierały swoje pociechy w najlepsze ubrania jakie posiadały. Ale jak to idzie z czasem wszystko się zmienia. Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia taki ubiór, a teraz jest to praktycznie już w każdym domu spotykane.

Jeśli nie posiadacie nowoczesnej kolekcji świątecznej podpowiemy gdzie możecie ją jeszcze zdobyć przed świętami!

 1. Sklep Cropp posiada w swojej ofercie ogromny wybór bluz świątecznych męskich  oraz damskich.
  SJ663-33X-002
 2. Jeśli preferujecie w dalszym ciągu styl elegancki, nic się nie martwcie. Mamy coś idealnego. Stylową sukienkę o wzorach świątecznych. Znajdziecie ja w sklepie FashionMia!
  Przechwytywanie
  Piękną sukienkę znajdźcie tutaj ———->
  A   tu reszta kolekcji świątecznej, może inne modele wpadną Wam w oko.
 3. Dla Waszych małych pociech znajdziecie piękne ubranka w sklepie Pakamera.
  A dokładniej tutaj znajdziecie setki produktów związanych z świątecznymi stylizacjami dla dziewczynek i chłopców.
  unisex-12357906_5709908065
 4. Dla mężczyzn polecamy sklep AliExpress, w którym jest ogromny wybór świetnych strojów czy ubrań na świąteczne dni.
  b
 5.  Możecie również do swoich stylizacji dodać różnego rodzaju akcesoria takie jak opaski do włosów czy biżuterię. Takie cudeńka znajdziecie w sklepie Sinsay.
  SL417-MLC-001_1A jaka jest u Was tradycja jeśli chodzi o ubiór? Ciągle tradycyjna z eleganckimi ubraniami czy już nowa era z poczuciem humoru? :))