^7FBE12F4805E273E7FD6993253AE8D8F413B47E89FD463ACCB^pimgpsh_fullsize_distr

Święta już za miesiąc. Powoli rozpoczyna się szaleństwo i szał świątecznych zakupów. Każdy z nas obdarowuje najbliższych choćby i drobnymi upominkami. Niestety, nawet te najdrobniejsze prezenciki potrafią kosztować fortunę.

Wielu z nas odkłada tę czynność na sam koniec. Nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ przez pośpiech i obawę, że nie zdążymy, prezenty nie są w pełni przemyślane, co może skutkować nietrafieniem w gust, a tego byśmy bardzo nie chcieli.
Dlatego zachęcamy Was, by wykorzystać wielkie święto zakupów, czyli Black Friday i zakupić przynajmniej połowę prezentów, a tym samym zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Do wielkiego święta zakupów zostały niecałe dwa dni. Dlatego warto się przygotować!
Specjalnie dla Was mamy kilka wskazówek, które powinny Wam ułatwić wybór oraz zakup prezentów świątecznych.

 1. Zrób listę, kogo chcesz obdarować prezentem
  Ta czynność jest jedną z najważniejszych, ponieważ możesz w głowie już mieć milion pomysłów co chciałbyś kupić danej osobie, a może akurat niedawno któraś z tych osób wspominała Ci, co jej jest potrzebne lub o czym marzy. W ten sposób możesz się zorientować, ile środków pieniężnych będzie Ci potrzebnych, ile musisz kupić prezentów i ile chcesz wydać na każda osobę.
 2. Szukaj inspiracji
  Jeśli nie masz kompletnie pomysłu na prezenty dla najbliższych, szukaj inspiracji gdzie popadnie. Możesz szukać ich w internecie lub w sklepach stacjonarnych. Jednak pamiętaj, że sklep internetowy daje Ci więcej możliwości ze względu na większą różnorodność asortymentu. Dodatkowo zawsze możesz znaleźć u nas promocje czy kody rabatowe, które pomogą Ci zaoszczędzić grube pieniądze!
 3. Przygotuj listę zakupów
  Jeśli już przeprowadziłeś mały research i masz w głowie pomysły na prezenty, zrób listę, by w trakcie szalonego weekendu zakupów o niczym nie zapomnieć.
  Może się też zdarzyć tak, że Wasz idealny produkt został już wykupiony lub nie ma już odpowiedniego rozmiaru – dlatego warto przygotować się i na taką możliwość i wpisać na listę kilka pomysłów na prezent dla danej osoby, by w razie niedostępności jednego produktu mieć alternatywę.
 4. Porównaj ceny w sklepach – wybierz faworytów
  Mając już listę prezentów oraz prezentów zastępczych warto sprawdzić, które sklepy są wyposażone w dane produkty oraz jakie są ceny, czy się różnią, gdzie jest taniej. Może w jednym z nich jest jeszcze darmowa dostawa a w innych nie. Po co przepłacać przed świętami. Wiemy doskonale. że okres bożonarodzeniowy jest cudownym czasem, ale nie dla kieszeni – więc nie generuj dodatkowych kosztów, jeżeli jest możliwość zaoszczędzenia choćby 20 zł na dostawę do domu.
 5. Postaw na jakość, a nie ilość
  Robiąc zakupy miej na uwadze, że drogi produkt niekoniecznie musi być dobrym produktem. Jeszcze przed kliknięciem „zamawiam”, przeanalizuj dokładnie cały skład produktu. Chyba nie chcesz zakupić dla najbliższych produktu, który będzie wyglądał jak tania podróbka.
  PAMIĘTAJ! Przezorny zawsze ubezpieczony!Nie czekaj do ostatniej chwili, tylko już teraz wejdź na naszą dedykowaną stronę Black Friday, na której znajdziesz moc świetnych promocji i zniżek! A to dopiero początek! Co to się będzie działo w piątek?!

Pochwal się, ile udało Ci się zaoszczędzić na prezentach, kupując je w szalony weekend zakupów!

Trzymamy kciuki, by udało się wszystko kupić zgodnie z planem!:)