Lato w pełni, dopisuje nam piękna pogoda i można całkowicie korzystać z uroków tej pory roku. Niektórzy są już wypoczęci i zregenerowani po urlopach, niektórzy nadal z utęsknieniem wypatrują daty swojego wyjazdu. I choć pozostało Nam jeszcze ponad trzy tygodnie tego cudownego czasu, to warto już teraz pomyśleć o przygotowaniu wyprawki szkolnej dla uczniów. Pozwoli to uniknąć dodatkowego stresu oraz kolejek w sklepach. Zapraszamy więc serdecznie do naszego przewodnika na temat podręczników, książek oraz artykułów szkolnych!

Podręczniki

Zacznijmy od podręczników, które są podstawą zdobywania niezbędnej wiedzy dla uczniów. W księgarni internetowej PWN odnajdziecie bogatą ofertę książek szkolnych od tych dla przedszkolaków, od latach trzech, po książki dla licealistów oraz uczniów techników. Dodatkowo księgarnia oferuje również podręczniki językowe oraz te, które zapewniają specjalne potrzeby edukacyjne.

Podobnie bogatą ofertę prezentuje nam księgarnia internetowa Lideria. Tu w ofercie przygotowanej specjalnie na powrót do szkoły odnajdziemy również obowiązkowe lektury szkolne dla różnych poziomów kształcenia. Bardzo pomocne mogą się okazać także arkusze egzaminacyjne oraz vademecum dla licealistów, które świetnie wzbogacą i urozmaicą uczniom przygotowania do matury. Dla dociekliwych, którzy cenią sprawdzanie informacji w książkach, zamiast w Internecie, znajdą się również słowniki i encyklopedie.

Sklep internetowy Nowa Era oferuje kod rabatowy do 20% na podręczniki i karty pracy do szkoły średniej. Aby uzyskać kod wystarczy podać swój adres e-mail, na który następnie zostanie wysłany kod promocyjny. Pomoże to kupić wszystkie niezbędne książki i pomoce naukowe w atrakcyjnych cenach. Kupon jest ważny do 25 sierpnia, dlatego nie warto zwlekać! Dodatkowo vademecum „Teraz matura” z przedmiotów podstawowych można kupić z rabatem 10%! Książki te zawierają zbiór kompleksowej wiedzy z danego zakresu i stanowią świetne źródło informacji podczas przygotowań do matury.

podręczniki, pomoce naukowe, vademecum

Artykuły szkolne

W artykule tym nie może zabraknąć również przeróżnych artykułów szkolnych! Są one źródłem radości głównie dla najmłodszych uczniów, którym plecaki, czy piórniki z ulubionym bohaterami z filmów oraz seriali umilą przeprawę przez godziny lekcyjne. Bogata ofertę takich przyborów odnajdziemy w sklepie internetowym Smyk. Lecz jak wspominaliśmy już wcześniej, nie warto zwlekać z zakupem wyprawki, zwłaszcza że promocyjna oferta trwa tylko do 14-tego sierpnia!

artykuły szkolne, uczniowie

To już koniec naszego poradnika. Mamy nadzieję, że udało nam się ułatwić poszukiwania wszystkich niezbędnych rzeczy przed wielkim powrotem do szkoły. Czy wy już zaczęliście kompletować szkolną wyprawkę? Macie to już za sobą? Czy może zostawiacie wszystko na ostatnią chwilę? Koniecznie napiszcie nam o tym w komentarzach! Nie przegapcie również naszych pozostałych kodów rabatowych oraz promocji na naszej stronie alerabat.com. Sprawdźcie też nasze wcześniejsze artykuły w letnim klimacie, pozdrawiamy!