PLAYMOBIL to producent zabawek dla dzieci, które składają się z zestawów o różnej kategorii tematycznej oraz figurek. Produkty od PLAYMOBIL charakteryzują się ogromną różnorodnością – każdy zestaw to inny świat. W ofercie sklepu znajdziemy popularną serię City Life, gdzie dziecko może wcielić się w w różne postacie lub serię Action, w której może stać się policjantem lub strażakiem. Każdy zestaw to inna kategoria tematyczna. Znajdzie się coś nawet dla miłośników dinozaurów, sportu czy świata fantasy. Dzięki solidnemu wykonaniu zabawek, można się nimi bawić przez wiele lat. Duża część elementów figurki jest ruchoma, dzięki czemu dziecko ma większą swobodę w zabawie i może rozszerzać swoją kreatywność. Dodatkowo każdy zestaw zawiera szczegółowe elementy, dzięki którym dziecko ma także dużo frajdy przy jego budowaniu.

Darmowa dostawa

Teraz do 30 października dostawa wszystkich produktów dostępnym w sklepie internetowym jest bezpłatna. Warto skorzystać z tej promocji, jeżeli już powoli zastanawiacie się nad prezentem świątecznym dla dziecka.

Darmowa dostawa Playmobil

A przy okazji poznajcie najciekawsze produkty od Playmobil 😊

Zestawy dla dziewczynek od PLAYMOBIL

W ofercie PLAYMOBIL znaleźć można zarówno zabawki dla dziewczynek, jak i chłopców. Wspomniana już seria City Life składa się z zestawów dla dziewczynek, w których do wyboru są między innymi zestawy prezentujące salon sukien ślubnych, romantyczny ślub w kościele czy też uroczystość weselną.  Innymi zestawami idealnymi na prezent są domki dla lalek. Jaka dziewczynka nie marzy o swoim małym domku, w którym może do woli bawić się i odgrywać różne role. W sklepie internetowym PLAYMOBIL można kupić domki dla lalek z różnymi figurkami i akcesoriami w super cenach. A jeżeli dziecko lubi świat wróżek i magii, to także znajdziecie zestawy ze świata fantasy, np.  Magicznego Lasu Wróżek.

Zestaw dla dziewczynki

Zestawy dla chłopców od PLAYMOBIL

Natomiast dla chłopców odpowiednim prezentem mogą być zestawy z serii Action. Jaki malec nie marzy o zostaniu policjantem lub strażakiem? Teraz z zabawkami od Playmobil, dziecko może wkroczyć w świat pełen akcji i przygód. Oprócz normalnych zestawów, we wspomnianej serii także znajdują się zdalnie sterowane wyścigówki! A dla łowców prawdziwych przygód polecamy zestaw przygody na tajemniczej wyspie dinozaurów, dzięki której dziecko także może poszerzyć swoją wiedzę o pradawnych stworzeniach. Dla miłośników sportu i piłki nożnej także coś się znajdzie – m.in. zestawy z mistrzostw świata piłki nożnej 2018.

Zestaw dla chłopca

Natomiast jeżeli szukacie zabawek dla dzieci poniżej 3 roku życia, to polecamy serię 1.2.3, która jest przeznaczona dla najmłodszych. Składają się one z większych elementów, dzięki czemu zestawy te są mniej skomplikowane i bezpieczniejsze do zabawy dla małych dzieci 😊

Po więcej inspiracji i pomysłów na prezent dla dziecka zapraszamy na stronę sklepu Playmobil. I przypominamy, że tylko do 30 października możecie skorzystać z bezpłatnej dostawy!