Myślicie, że Black Friday ominęło ulubiony sklep Polaków, czyli Biedronkę? Nic bardziej mylnego. We wszystkich marketach w Polsce znajdziecie mnóstwo produktów w promocyjnych cenach. Aż o 23% taniej kupicie sprzęt elektroniczny i domowe AGD. Koniecznie sprawdźcie, na jaką oszczędność możecie liczyć już jutro.

biedra bf

W ofercie Biedronki przygotowanej z okazji Black Friday znajdziecie takie urządzenia, jak laptopy, akcesoria komputerowe, powerbanki, urządzenia audio, nawigacje samochowe, smartfony i telefony, inteligentne opaski. Jeśli chodzi o AGD i inne produkty, o 23% taniej kupicie golarki damskie i męskie, rozdrabniacze kuchenne, stacje pogodowe, statywy. Do wyboru jest ponad 150 produktów, więc z pewnością będzie w czym wybierać.

Koniecznie przejrzyjcie gazetkę promocyjną Biedronki, aby nie przegapić żadnej okazji. Być może chcecie wymienić sprzęt na nowy albo stary po prostu odmówił posłuszeństwa? Elektronika i gadżety sprawdzą się także jako prezenty mikołajkowe lub świąteczne. Jeśli nie chcecie stracić szansy na oszczędność, zróbcie listę rzeczy do kupienia, aby w trakcie jutrzejszego szaleństwa nie tracić czasu na zastanawianie się.

Wszystkie urządzenia, których ceny zostały obniżone aż o 23% znajdziecie w gazetce promocyjnej na naszym portalu.

Udanych zakupów!