Dzień Kota został ustanowiony we Włoszech w 1990 roku nie tylko po to, żeby uhonorować futrzanych przyjaciół, ale przede wszystkim, by zwrócić uwagę na problem ich bezdomnych i głodujących kolegów. Nie wszystkie kociaki wygrzewają się na kaloryferach i łaskawie czekają na swoją porcję najlepszej karmy. Wiele z nich żyje na ulicach. Jeśli nie jest Wam obojętny los bezdomnych kotów i chcielibyście pomóc, CoffeeDesk Wam to ułatwi. Za każde złożone zamówienie sklep przekaże jedną puszkę karmy dla kotów ze schroniska!

Co: każde zamówienie to puszka karmy dla kotów

Jak: złóż zamówienie, a CoffeeDesk przekaże karmę fundacji Ogon do góry

Kiedy: do 19 lutego 2017

Fundacja Ogon do góry zajmuje się dystrybucją karmy dla potrzebujących, bezdomnych zwierząt. Za każde zamówienie złożone w weekend do Fundacji trafi puszka karmy od CoffeeDesk. Zamawiajcie swoją ulubioną kawę, herbatę, yerba matę albo eksprezy i akcesoria do parzenia kawy. Zróbcie prezenty znajomym. Dajcie znać innym o akcji. Dzięki Waszym zakupom będzie na świecie więcej szczęśliwych i najedzonych mruczków.

Pamiętajcie o promocjach w CoffeeDesk, wybrane produkty kupicie nawet o 30% taniej. W specjalnej cenie w tym miesiącu jest aromatyczna kawa April Coffee Roasters Brazil Sitio da Torre Filter, zapłacicie za nią o 14 zł mniej.

Jest lepszy sposób na świętowanie Dnia Kota niż pomoc tym potrzebującym? Róbcie zakupy i pomagajcie! I Ogon do góry! 😉