duzy

 

Szał świąteczny już za nami. Jak zawsze wszystko co dobre szybko się kończy. Ale przed nami jeszcze jeden bardzo ważny dzień. Oczywiście mamy na myśli Sylwester.
Już za 3 dni będziemy świętować nowy rok, który miejmy nadzieje przyniesie nam same dobre chwile i rzeczy. Nie zależnie od tego czy świętujecie w domu z przyjaciółmi czy wychodzicie na bal sylwestrowy, pewnie nie wyobrażacie sobie tego wieczoru bez przepięknych i wystrzałowych fajerwerk czy też sztucznych ogni.
Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w ten ważny atrybut, który ma duże znaczenie tej przepięknej  nocy, dzięki któremu ukazujemy radość z nadchodzącego nowego roku koniecznie przeczytajcie nasz wpis do końca. Podpowiemy Wam gdzie się wybrać by kupić w przystępnej cenie i dobrej jakości petardy czy też sztuczne ognie.

  1. Już od wczoraj ruszyła sprzedaż petard oraz sztucznych ogni w sklepie Lidl. Ogromny wybór w okazyjnych cenach, bo już znajdziecie coś dla siebie od kwoty 9,90 zł. Między innymi możecie zakupić baterie petard, zestawy fajerwerków, rakiet oraz rzymskich ogni. . Jednym z głównych hitów, który się bardzo szybko wysprzedaje jest 25-strzałowy zestaw petard „Brutus” o kalibrze 50 milimetrów.
  2. Również odwiedzając Biedronkę możecie zakupić w świetnej cenie i jakości różnego rodzaju petardy. Ceny zaczynają się od kwoty 11,99 zł. W biedronce zaś hitem jest bateria wyrzutni rurowych o kalibrze 55 mm w kwocie 190 zł.
  3. Auchan Direct to kolejny hipermarket do którego warto zajrzeć jeśli w dalszym ciągu poszukujecie wystrzałowych produktów sylwestrowych. Ceny są także bardzo atrakcyjne. Dodatkowo znajdziecie tam inne gadżety sylwestrowe np. takie jak czapeczki, serpentyny, balony czy maski.

Zachęcamy do przejrzenia gazetek promocyjnych z podanych sklepów, które znajdziecie u nas na stronie. Wystarczy wpisać podaną nazwę sklepu, a od razu wyskoczą też gazetki. W ten sposób zaoszczędzicie czas oraz nerwy i nikt nie będzie Was popychał czy wyrywał z rąk ostatnią sztukę w sklepach. Po wcześniejszym rozeznaniu możecie porównać cenowo i jakościowo do którego sklepu bardziej opłaca się wybrać oraz jakie chcecie zakupić fajerwerki. W ten sposób wchodząc do sklepu zabierzecie od razu produkty, które Wam najbardziej odpowiadają i możecie rozejrzeć się za innymi, które posiadają również sklepy w swojej ofercie a nie były one zawarte w gazetkach promocyjnych.

Przy okazji chcielibyśmy Wam życzyć pomyślności, radości i dużo miłości w nadchodzącym roku! Niech nowy rok przyniesie Wam siłę do realizowania swoich najskrytszych marzeń! 🙂