Wróc do Alerabat ››

Extra rabat z Electro!

electro

Już połowa lutego za nami. Nie zdarzymy się obejrzeć, a będzie połowa marca,  co za tym idzie wyczekiwana przez nas od kilku miesięcy WIOSNA!

To idealny czas na rozpoczęcie porządków i przygotowanie się do niej na spokojnie, ale za to perfekcyjnie.

Jedni pewnie przygotowują się pod kątem prac w ogrodzie. Sprawdzają, czy mają wszystkie nasiona, przyrządy do pielęgnacji ogrodu i narzędzia. Inni zaś wymieniają powoli garderobę na nową kolekcję wiosna/lato 2018. Robią porządki w szafach, by zrobić miejsce nowym ubraniom.

Za to my proponujemy Wam dziś przygotować się na wiosnę pod względem elektroniki, AGD oraz RTV.

TYLKO U NAS znajdziecie specjalny kod rabatowy do 399 zł, który możecie użyć przy finalizacji Waszych zakupów. Kod rabatowy obejmuje tylko wybrany asortyment. Koniecznie wejdźcie tutaj , by sprawdzić produkty objęte promocją. Kod obowiązuje od zamówienia za minimum 300 zł.

Może już od dawna planowaliście zakupić nowy laptop, bo stary strasznie się zacina, a jego włączenie trwa 15 minut. Głęboko w serduszku marzy Wam się seans filmowy na kocyku pod drzewem we wiosenne słoneczne popołudnie. To idealny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Może jednak stoi przed Wami ważne zadanie, jakim jest napisanie prace licencjackiej, magisterskiej czy doktoranckiej. Chcecie mieć pewność, że dobry sprzęt nie będzie się zacinał, a dodatkowo jego nowoczesna technologia ułatwi Wam napisanie najważniejszej w dotychczasowym życiu pracy.

Wiosna to piękny czas. Gdy kwiaty i drzewa kwitną – chyba każdy z nas uwielbia te piękne widoki. By pogodzić przyjemne z pożytecznym, proponujemy Wam również zakupić czytnik e-booków. Dzięki niemu również będziecie mogli spędzić czas na świeżym powietrzu czytając Wasze ulubione tytuły, wdychając pyłki kwiatów i ciesząc się pierwszymi ciepłymi promieniami słońca.

Innym dobrym zakupem wiosennym może być kamerka sportowa. Jeśli jesteście miłośnikiem sportu, uwielbiacie sporty ekstremalne i chcecie to udokumentować, to musisz mieć taki sprzęt. Wiosna to czas, w którym rozpoczynamy aktywnie uprawiać sport na dworze. Czy to zjazdy górskie na rowerze, skok spadochronem czy lot paralotnią. Są to takie sporty, przy których łatwiej i bezpieczniej jest zainstalowanie kamerki na kasku niż kamerowania posługując się jedną ręką.

Okres wiosenny kojarzy nam się ze zmianami. Może planujecie na marzec/kwiecień remont Waszych domów/mieszkań. Już teraz wiecie, że będziecie zmieniać lodówkę, piec, mikrofalówkę czy pralkę. Warto teraz zrobić takie zakupy. Ceny zmniejszają się nawet o 399 zł z kodem rabatowym.

Jak widzicie, pomysłów na porządki wiosenne jest bardzo wiele. Wchodząc do sklepu Electro za pośrednictwem naszej strony znajdziecie produkty, które obejmuje kod rabatowy. Może potrzebujecie wymienić inne produkty.

Warto zajrzeć na stronę i sprawdzić, jakie produkty kryją się na promocji oraz ile będzie wynosiła zniżka!

Promocja obowiązuje do 19 lutego!