Mundial 2018 oficjalnie już rozpoczęty, co zapewne cieszy każdego fana piłki nożnej. Codziennie przez cały miesiąc emitowane są mecze, które chętnie ogląda miliony widzów.  Co jednak jeżeli nie interesują nas rozgrywki o puchar mistrzostw w piłce nożnej? Wiele kobiet zadaje sobie pytanie co robić, podczas gdy mężczyzna zapatrzony jest w telewizor i ciężko go oderwać od kibicowania. Jest kilka prostych kroków na to, aby i kobiety nie nudziły się podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Oto 5 porad jak przetrwać mundial 2018.

  1. Zaproś do domu przyjaciół na wspólne oglądanie meczu

Podczas gdy mężczyźni będą zajęci wspólnym kibicowanie, wy kobiety możecie przenieść się do innego pomieszczenia. Pamiętajcie, aby nie przeszkadzać mężczyźnie, gdy ogląda mecz. Z powodu dużych emocji, łatwo można go rozgniewać i wyprowadzić z równowagi. A tego raczej nie chcemy ? Dlatego razem z przyjaciółką możecie spędzić ten czas na plotkach przy winie, a w tym czasie wasi mężczyźni będą mogli spokojnie obejrzeć mecz.

  1. Spędź ten czas aktywnie

Na szczęście mecz trwa tylko 90 minut, więc w tym czasie możesz spokojnie wybrać się na spacer, na rower, na siłownie czy też na rolki. Pogoda za oknem dopisuje, więc czemu by tego nie wykorzystać? W ten sposób będziesz miała chwilę dla siebie, wyciszysz się i popracujesz nad dobrą formą na wakacje ?

  1. Ugotuj coś pysznego dla swojego kibica

Gdy on skupiony jest na oglądaniu mundialu, ty w tym czasie możesz pobawić się w kuchni i trochę poeksperymentować. Spróbuj przygotować jakieś smaczne danie, którego wcześniej nie przyrządzałaś. Obecnie mamy sezon na szparagi, szpinak, bób, botwinkę oraz rabarbar. Możesz z tych warzyw ugotować naprawdę coś pysznego. Nie będziesz musiała przejmować się, że w tym czasie twój mężczyzna będzie się wtrącał i mówił Ci jak i co masz robić. Będzie to chwila dla Ciebie na wypróbowanie nowych rzeczy 😉

  1. Chwila na wyciszenie

Gdziekolwiek nie jesteś to wszędzie tylko mówią o piłce nożnej? W pracy, restauracji, domu… Jeżeli masz dość słuchania o mundialu, to postaraj się zrobić sobie przerwę od całego tego zgiełku. Jest to idealny moment na to, abyś mogła znaleźć chwilę na relaks i wyciszenie. Idź na film do kina, przeczytaj ciekawą książkę albo wybierz się do teatru. Zawsze możesz zaprosić do wspólnego spędzenia czasu koleżanką, którą tak samo nie interesują rozgrywki o puchar.

  1. Zakupomania – letnie wyprzedaże

Właśnie teraz rozpoczynają się letnie wyprzedaże w takich sklepach jak Answear, Medicine, H&M, Reserved i w wielu, wielu innych. A oznacza to, że szał zakupowy pora zacząć! Na zakupy zawsze znajdzie się pora, tym bardziej podczas mundialu. Niech twój mężczyzna kibicuje, a ty wybierz się na wielkie zakupy. Wszystkie aktualne promocje i wyprzedaże znajdziesz na naszym portalu AleRabat. Jeżeli wolisz nie wychodzić z domu, to także i w sklepach internetowych znajdziesz kolekcje letnie w super obniżonych cenach. A nowe ciuchy na lato poprawią Ci humor podczas tego ciężkiego miesiące pełnego sportu i piłki nożnej 😀