alealebaner

Uwaga! Razem z marką TaniaKsiazka.pl rozpoczynamy konkurs – do wygrania kody rabatowe i nagrody rzeczowe! Wszystkich miłośników dobrej lektury zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Czas trwania konkursu: od 19 do 26 lutego 2018 r.

Konkurs został podzielony na 3 etapy:

1 etap – 19 lutego,

2 etap – 21 lutego,

3 etap – 23 lutego.

Pytania konkursowe – etap 2:

  1. Podaj nazwę grupy zrzeszającej książkomaniaków prowadzonej przez TaniaKsiazka.pl na Facebooku.
  2. W ilu i na jakich rynkach działa grupa AleRabat.com?

Nagroda – etap 2: 3 vouchery o wartości 50 zł każdy!

Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, rozlosujemy 3 vouchery o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w Księgarni TaniaKsiazka.pl.

Odpowiedzi na pytania należy wysłać na adres mailowy – konkurs@alerabat.com w tytule maila wpisując [konkurs etap2].

Na odpowiedzi z etapu 2 czekamy tylko do 22 lutego 2018 do godziny 7:00, zatem trzeba się spieszyć 🙂 Tego samego dnia na blogu pojawi się lista laureatów!

W ofercie księgarni TaniaKsiazka.pl znajdziecie setki książek, podręczników (zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej) i nie tylko. Natomiast jeśli szukacie aktualnych promocji w TaniaKsiazka.pl, znajdziecie je w AleRabat.com. 🙂

Regulamin konkursu.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów etapu 2:

Anna Terlecka

Daria Helwin

Marta Grzywacz

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy 🙂 Jeszcze dziś skontaktujemy się mailowo z laureatami. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i przypominamy  że to nie koniec zabawy! Już jutro na blogu pojawią się ostatnie pytania. W trzecim etapie do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe!  Powodzenia!