alealebaner

Uwaga! Razem z księgarnią internetową TaniaKsiazka.pl rozpoczynamy konkurs – do wygrania kody rabatowe oraz nagrody rzeczowe! Wszystkich miłośników dobrej lektury zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Czas trwania konkursu: od 19 do 26 lutego 2018 r.

Konkurs został podzielony na 3 etapy:

1 etap – 19 lutego,

2 etap – 21 lutego,

3 etap – 23 lutego.

Pytania konkursowe – etap 3:

  1. Ile pieniędzy TaniaKsiazka.pl zebrała na rzecz tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
  2. Ile kosztuje pobranie kodu rabatowego z AleRabat.com?

W 3 etapie do wygrania nagrody rzeczowe!

Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, rozlosujemy zestaw gadżetów od TaniaKsiazka.pl (torba, kubek, zakładki magnetyczne), książkę „Był sobie pies” oraz kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania w księgarni TaniaKsiazka.pl.

Odpowiedzi na pytania należy wysłać na adres mailowy – konkurs@alerabat.com w tytule maila wpisując [konkurs etap3].

Na odpowiedzi z etapu 3 czekamy tylko do 26 lutego 2018 do godziny 7:00, zatem trzeba się spieszyć 🙂 Tego samego dnia na blogu pojawi się lista laureatów!

W ofercie księgarni TaniaKsiazka.pl znajdziecie setki książek, podręczników (zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej) i nie tylko. Natomiast jeśli szukacie aktualnych promocji w TaniaKsiazka.pl, znajdziecie je w AleRabat.com. 🙂

Regulamin konkursu.

Laureatem 3 etapu konkursu została pani – Marta Mikołajczak. Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w naszej zabawie. Zachęcamy do zapisania się na newsletter oraz polubienie naszego profilu na Facebook’u -> Klik. To najłatwiejsze sposoby aby być na bieżąco z aktualnymi zniżkami, promocjami, kodami rabatowymi a także konkursami gdyż kolejne już niebawem! 🙂