Lato to zawsze najlepszy czas na powrót do formy. Długie słoneczne dni to świetny zastrzyk energii, a zbliżający się urlop (i okazja pokazania się na plaży) jest zazwyczaj największą motywacją dla osób dążących do pięknej sylwetki 😉. Lato to także idealny okres na uprawianie sportu na świeżym powietrzu, to zatem świetna okazja żeby połączyć przyjemne z pożytecznym! Przedstawiamy najlepsze sporty do uprawiania poza domem i duszną siłownią. W artykule nie zabraknie także najlepszych promocji i kodów rabatowych 😊.  Zapraszamy do lektury!

Bieganie

Bieganie to najchętniej wybierana aktywność fizyczna podczas ciepłych, letnich miesięcy. Sport ten rozluźnia ciało, oczyszcza umysł, spala tkankę tłuszczową i jest dostępne dla każdego. Aby zacząć biegać nie potrzebujesz żadnego profesjonalnego sprzętu, wystarczy luźna koszulka i dresowe spodnie. Nie zapomnij jednak o butach, dobranych odpowiednio do podłoża po którym zamierzasz uprawiać jogging. Niezależnie od tego czy potrzebujesz wymienić stare obuwie na nowe, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem – na pewno ucieszy cię kod rabatowy -25% na zakupy w Adidas. Rabat obowiązuje na całą ofertę sklepu i jest ograniczony czasowo! Kod jest dostępny tylko na AleRabat dlatego nie przegapcie takiej okazji 😉!

Joga

Praktyka jogi na świeżym powietrzu to najlepszy sposób na relaks, a równocześnie poznanie możliwości własnego ciała. Joga nie wymaga idealnej kondycji, a najprostszych asan można nauczyć się w przeciągu jednych zajęć, a następnie powtarzać je we własnym zakresie, udoskonalając swoją praktykę. Do jogi nie potrzebujesz butów 😉 Potrzebujesz za to przylegającego i nie krępującego ruchu ubioru. Osoby praktykujące jogę lubię kolorowe, wzorzyste stroje sportowe. Jeżeli szukacie nowego stroju dla urozmaicenia waszej praktyki to polecamy zapoznać się z ofertą Gym Hero. Na AleRabat znajdziecie obecnie kod rabatowy -20%. Kod jest dostępny tylko u nas i nie łączy się z przecenami, i tak jest to jednak świetna okazja na upolowanie nowych ciuchów w super cenach 😊

Rolki i rower

Rolki i rower to sporty dla każdego, nie wymagają takiego wysiłku jak bieganie, a świetnie wysmuklają nogi i poprawiają kondycję. Rower możesz wykorzystać jako transport do pracy, do szkoły czy na uczelnię, a rolki to świetna alternatywna dla tradycyjnego spotkania z koleżankami 😊. Zarówno na rower, jak i na rolki nie potrzebujesz żadnych specjalnych ubrań. Warto jednak przyjrzeć się np. ofercie sklepu Reebok, gdzie możecie skorzystać z kodu tylko u nas dającego 25% zniżki. Jeżeli nie posiadacie roweru ani rolek to zajrzyjcie na wyprzedaż do 75% taniej w InterSport.

A wy jak spędzacie tegoroczne wakacje? Jeżeli nie planujecie żadnych wakacyjnych podróży to zajrzyjcie do naszego poprzedniego wpisu, gdzie znajdziecie 4 pomysły jak spędzić lato w mieście 😊