Nie możecie się doczekać szaleństwa Czarnego Piątku? Chcielibyście wiedzieć już teraz, co topowe marki przygotowały na ten dzień? Nie tylko Wy poszukujecie informacji o promocjach na Black Friday i Cyber Monday. Niestety, większość brandów niechętnie zdradza szczegóły wcześniej, trzymając w niepewności do ostatniej chwili. ? Na szczęście nie wszystkie!

bf nowy

Promocje do -90% w Black Weekend!

Ze względu na rosnącą popularność Black Friday można się spodziewać, że Wasze ulubione marki szykują wyjątkowe akcje na święto zakupów. Zwłaszcza marki zagraniczne potrafią zaskoczyć fantastycznymi promocjami, o czym mogliśmy się przekonać w poprzednich latach, ale nasze polskie nie pozostają w tyle.

W tym roku Czarny Piątek przypada na 24 listopada – ale bądźcie gotowi na promocyjne zakupy przez cały weekend oraz w poniedziałek 27 listopada, kiedy obchodzony jest Cyber Monday. Początkowo był to dzień promocji online, jednak obecnie coraz częściej można skorzystać z poniedziałkowych promocji również w sklepach stacjonarnych.

Lista sklepów na Black Friday

Poniżej kilka sklepów, w których już teraz znajdziecie promocje z okazji Black Friday:

Media Expert

RTV euro AGD

Answear

Amazon

Koniecznie sprawdźcie listę wszystkich promocji na Black Friday!

Aktualizujemy ją na bieżąco, więc zaglądajcie tam regularnie! Im bliżej święta zakupów, tym więcej atrakcyjnych zniżek tam znajdziecie, bo często sklepy ułatwiają oczekiwanie swoim klientom i rozpoczynają akcje promocyjne wcześniej! Dlatego – nie zwlekajcie! Lista zawiera również opisy promocji, dlatego od razu wiecie, jaki zysk na Was czeka przy zakupach w danym sklepie.

Wygodne zakupy online

Jeśli wolelibyście uniknąć szału, zgiełku i dantejskich scen, które czasem towarzyszom mega promocjom, ale nie chcecie przegapić akcji – pamiętajcie, że ze zniżek skorzystacie również podczas zakupów online – bez wyrywania sobie kosmetyków i walki o przeceniony mikser. ?

Najwyższe rabaty w roku

W jakich sklepach znajdziecie zniżki nawet do -90%? Przede wszystkim w sklepach odzieżowych, obuwniczych i kosmetycznych. Sieciówki, drogerie, sklepy z dekoracjami wnętrz prześcigają się, by zaoferować najatrakcyjniejszą ofertę.

Równie wysokie rabaty pojawią się w salonach RTV i AGD oraz sklepach elektronicznych i ze sprzętem fotograficznym. Jest to idealny moment na zakup nowego smartfona, wymianę laptopa na szybszy, ale też wybór sprzętu AGD do mieszkania i skorzystanie z najwyższych w roku zniżek!

Szczęśliwi powinni być również miłośnicy kultury – książki, ebooki, muzyka, filmy na DVD w rewelacyjnie niskich cenach? Czyje serduszko zabiło mocniej? 😉

Jesteście właścicielami zwierzaka? Nie zapomnijcie o nim w Czarny Piątek, zaopatrzcie się w karmę, zabawki i potrzebne akcesoria w dużo niższych cenach.

To oczywiście tylko niektóre branże, które będą kusić zniżkami w Czarny Piątek.

Smartshopperzy – nie traćcie czujności. Do najwyższych rabatów w roku pozostało już tylko 9 dni!

Na jakie oszczędności liczycie? 😉