Wróc do Alerabat ››

Mały ekspres do kawy – przekonaj się, co potrafi!

Ekspres do kawy potrafi znacznie ułatwić życie. Gdy rano śpieszymy się do pracy i liczy się każda sekunda, przygotowanie gorącego napoju za pomocą ekspresu pozwoli zaoszczędzić czas. Coraz więcej osób decyduje się na zakup małego urządzenia, innym wydaje się, że jest mało funkcjonalne. Jak jest naprawdę?

Oszczędność miejsca w pięknym stylu

Wiele osób posiadających niewielką kuchnię rezygnuje z zakupu ekspresu do kawy. Powód jest dość banalny – zwyczajnie brakuje miejsca na dodatkowe urządzenie. Wysokiej jakości ekspresy kojarzą nam się z dużymi sprzętami, które zajmują sporo miejsca na blacie kuchennym. Nie do końca jest to prawda – urządzenie może być kompaktowych wymiarów i nie ustępować wysokiej funkcjonalności dużych ekspresów.

Nie można nie wspomnieć o wyjątkowym designie. Lekkie, eleganckie i kompaktowe ekspresy do kawy są efektownym dodatkiem. Duży wybór kształtów i kolorów wpisuje się niemal w każde trendy aranżacyjne. Nowoczesne urządzenia mogą stać się wręcz ozdobą blatu kuchennego. Elegancka linia, stylowa bryła i minimalistyczne piękno dodadzą świetności każdej kuchni.

Niższa cena

Zakup dobrego ekspresu do kawy nie musi wiązać się z wielkimi wydatkami. Kompaktowe urządzenia są przeważnie tańsze, jednocześnie nie ustępując wysokiej jakości swoim większym odpowiednikom. Ekspresy przelewowe czy ciśnieniowe, np. te na kapsułki do kawy, występują w szerokim przedziale cenowym. Szczególnie te ostatnie polecane są do małej kuchni oraz dla osób, które chcą przygotowywać pyszną kawę w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Mały ekspres do kawy zwykle charakteryzuje nie tylko niska cena, lecz także niewielkie zużycie wody i energii elektrycznej.

Sprawdź teraz specjalne oferty w Nespresso:

  • Wybrane ekspresy za 1 zł przy zakupie kawy Nespresso (tylko do 24 grudnia!)
  • 30 kapsułek do wypróbowania za 1 zl przy zakupie 200 kaw Nespresso (tylko do końca roku 2019)
  • Nawet do 320 zł zwrotu na zakup kawy Nespresso przy zakupie ekspresu (oferta trwa do 26 stycznia 2020)

Funkcjonalność

Mały ekspres do kawy, szczególnie kapsułkowy, może być wysoko funkcjonalny. Bez problemu przygotuje najpopularniejsze rodzaje kaw w bardzo krótkim czasie. Jeżeli chcemy przyrządzić ulubiony aromatyczny napój, warto zdecydować się na ekspres wyposażony w pompę ciśnieniową o mocy do 19 barów. Taką wartość posiadają zarówno dobrej jakości ekspresy dostępne w kawiarniach, jak i małe urządzenia domowego użytku. Warto również zwrócić uwagę na pojemnik na kapsułki do kawy. Małe ekspresy mogą pomieścić od kilku do kilkunastu zużytych kapsułek, dzięki czemu nie musimy codziennie opróżniać pojemnika.

Jakie jeszcze funkcje mogą posiadać dobrej jakości kompaktowe ekspresy? Są to np. inteligentny system spieniania mleka, intuicyjny wyświetlacz, wspomagany system oczyszczania czy kilkusekundowy czas podgrzewania wody. Zdecydujmy, które opcje urządzenia będą nam najbardziej potrzebne i wybierzmy taki sprzęt, który je zawiera.

Kompaktowe ekspresy do kawy to połączenie prostej obsługi, minimalistycznego piękna i wysokiej jakości. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom i najnowocześniejszej technologii codzienne parzenie kawy może stać się prawdziwą przyjemnością!

Poznaj wszystkie aktualne promocje w Nespresso: https://alerabat.com/kody-promocyjne/nespresso