Wróc do Alerabat ››

Miliony w portfelu za darmo? Ostatnia chwila na test szczęścia w grach LOTTO

Od dawna nosisz się z zamiarem zakupu nowego samochodu prosto z salonu? Masz dość ciasnego, wynajmowanego mieszkania? Nigdy nie byłeś na egzotycznych wakacjach, o których marzysz każdej zimy? Twój portfel świeci pustkami po świętach a za chwilę rozpoczną się noworoczne wyprzedaże. Ten scenariusz zna wielu z nas, ale można to zmienić! W dodatku za darmo i bez wychodzenia z domu! Brzmi dobrze, prawda?

Zagraj w grę Lotto w online i zawalcz o miliony

Chyba każdy wie czym jest gra Lotto. To ulubiony sposób Polaków na rozrywkę. Grają wszystkie pokolenia snując marzenia o milionowych wygranych. I tak już od ponad 65 lat! Zasady są proste – wystarczy zakreślić 6 z 49 liczb. Teraz nie trzeba szukać punktu sprzedaży, a wystarczy wyciągnąć telefon, żeby móc zagrać z pozycji fotela czy jadąc w autobusie. Losowania są we wtorki, czwartki i soboty. A do wygrania miliony złotych w niekończących się kumulacjach. Grać można też w inne gry, takie jak Mini Lotto, Multi Multi, Eurojackpot, Keno czy Ekstra Pensja. W aplikacji LOTTO każdy znajdzie coś dla siebie. A Ty co byś zrobił z wygraną np. 10 milionów zł?

Teraz możesz grać za darmo

Czar świątecznych prezentów nie minął. LOTTO przygotowało dla Ciebie niespodziankę! Teraz możesz spróbować swojego szczęścia w grach całkowicie za darmo. Wystarczy wejść na stronę, zarejestrować się i w ostatnim kroku tego procesu wpisać kod promocyjny: WYGRYWAMONLINE. Wszystko trwa kilka minut. Po prawidłowej weryfikacji, do 12 godzin na swoim koncie gracza zobaczysz 10 zł, które można przeznaczyć na dowolne gry np. 3 zakłady w Lotto. Promocja kończy się 31 grudnia br. Warto się spieszyć! Miliony czekają na swoich szczęśliwców!