Kiedy nadchodzi moment wyboru ubezpieczyciela, który zapewni wysoką jakość usług oraz konkurencyjną cenę, z pewnością wielu z Was rozkłada ręce. Jeśli jesteście świeżo upieczonymi kierowcami, możecie mieć wiele wątpliwości i pytań. Przed zakupem obowiązkowego ubezpieczenia OC warto porównać jak najwięcej ofert i zwrócić uwagę na dostępne promocje. Na naszym portalu znajdziecie kod rabatowy 5%, dzięki któremu obniżycie cenę ubezpieczenia pojazdu aż o 5%. You Can Drive to marka Grupy ERGO Hestia, stawiająca na nowoczesność i kierująca swą ofertę do młodych kierowców. Jeśli jesteście w wieku od 18 do 30 lat, sprawdźcie koniecznie ofertę You Can Drive. Z pewnością zgodzicie się, że zakup polisy przez Internet jest bardzo łatwym i wygodnym sposobem.

ycd blog

Jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę z posiadaniem własnego pojazdu, zapoznajcie się z ofertą You Can Drive, która na pewno odpowie na Wasze potrzeby. Kto powiedział, że aby kupić ubezpieczenie OC trzeba odwiedzać placówki firm ubezpieczeniowych i tracić czas? Polisę otrzymacie, nie wychodząc z domu – kupując ją przez telefon lub Internet. Intuicyjny formularz dostępny na stronie internetowej pozwala obliczyć składkę w mniej niż 1 minutę. Wystarczy kilka kroków, aby poznać cenę ubezpieczenia OC czy AC. Kalkulacji oraz zakupu możecie dokonać zawsze i wszędzie – 24 h na dobę, przez cały rok. Nie jesteście ograniczeni przez godziny otwarcia placówek czy dni świąteczne. You Can Drive to marka, która ceni niezależność i brak niepotrzebnych ograniczeń.

Pozostając przy temacie cen, warto podkreślić, że marka odpowiada na oczekiwania młodych kierowców, a co za tym idzie – ich możliwości finansowych. Nie martwcie się! W odróżnieniu od innych ubezpieczycieli, You Can Drive nie karze mniej doświadczonych kierowców np. poprzez podwyższanie składki. W You Can Drive oferta dostosowana jest do potrzeb młodych kierowców. Jeśli cenicie swoją niezależność i nie chcecie polegać na pomocy rodziny (np. korzystając ze zniżek rodziców), skorzystajcie z oferty, która będzie dopasowana do Waszego wieku oraz możliwości finansowych, a zarazem będzie zapewniać potrzebną ochronę.

Przeglądając oferty ubezpieczeń OC, trzeba zwrócić uwagę na atrakcyjne dodatki. Jednym z nich jest dodatkowe ubezpieczenie assistance, które gwarantuje organizację i pokrycie kosztów pomocy w razie wypadku czy awarii. W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia możesz liczyć na np. na holowanie czy pomoc w naprawie pojazdu na miejscu awarii. W You Can Drive możecie liczyć na opcję bezpośredniej likwidacji szkód, która gwarantuje, że w przypadku kolizji z winy drugiego kierowcy, postępowanie likwidacyjne przeprowadzi Twój ubezpieczyciel. Wybierając OC oferowane przez You Can Drive macie pewność, że na Wasze życzenie sprawą zajmie się ERGO Hestia, która stworzyła markę You Can Drive. Jeśli chcecie dodatkowo chronić swój samochód, sprawdźcie ofertę autocasco (AC), czyli opcję, która chroni pojazd od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia. Ochroną objęty jest nie tylko samochód, ale też wyposażenie. Dzięki AC możecie być spokojni o naprawę w przypadku szkody częściowej lub całkowitej.

Jak widzicie, w You Can Drive młodzi kierowcy mogą liczyć na najlepsze warunki, dopasowane do ich potrzeb. Jeśli macie dość ubezpieczycieli, którzy kierowców poniżej 30 roku życia traktują gorzej, niż tych bardziej doświadczonych, wybierzcie markę You Can Drive. Z kodem rabatowym dostępnym na naszym portalu za ubezpieczenie OC zapłacicie 5% mniej. Chyba nie trzeba już nikogo bardziej przekonywać? ?