Po raz kolejny ruszyła „Blikomania”, czyli loteria organizowana przez Polski Standard Płatności Sp. z o. o.  Akcja nie gwarantuje żadnej wygranej, jednak na pewno jest warta uwagi każdego Rabatomaniaka 😊. Jeżeli nie wiecie na czym polega loteria – zapraszamy do lektury naszego artykułu!

Czym jest Blik?

Blik to bardzo przyjazny system płatności elektronicznych. Opiera się on na jednorazowych kodach generowanych w aplikacji mobilnej banku, które następnie należy „wstukać” w terminal płatniczy, lub wykorzystać w sklepie internetowym. Ponieważ coraz bardziej prawdopodobna jest sytuacja, w której zapominamy portfela aniżeli telefonu, system ten jest bardzo praktyczny i nie raz przydał się także członkom zespołu AleRabat 😊. Blikiem można płacić też na numer telefonu znajomego, dzięki czemu pieniądze są natychmiast na jego koncie. Słowem – Blik to bardzo praktyczna funkcja, której stosowanie serdecznie polecamy!

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w loterii „Blikomania”?

Loteria „Blikomania” przeznaczona jest dla osób płacących za zakupy przy pomocy BLIKa. Udział w loterii jest niezwykle prosty. Wystarczy tylko się zarejestrować, aktywnie korzystać z BLIKa, a następnie… czekać na maila o wygranej 😊.  Warto dodać, że wliczane są tu nie tylko płatności BLIK w sklepach online i stacjonarnych, ale również przelewy na telefon oraz transakcje w bankomatach. Każda z transakcji będzie automatycznie zapisywana w banku, dlatego codzienna płatność BLIKiem zwiększa  naszą szansę na wygraną. A jest o co walczyć! Główna nagroda to 100 tys. złotych, ale każdego dnia osoba biorąca udział w loterii ma szansę wylosować od 100 do 1000 zł o czym zostanie poinformowana drogą mailową.

Oczywiście, zgodnie z regulaminem, trzeba spełniać kilka wymogów aby wziąć udział w loterii „Blikomania”:

  • należy być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych;
  • jeżeli ukończyłeś 13 rok życia, w loterii możesz wziąć udział za pisemną zgodą rodziców, lub opiekuna prawnego;
  • należy zamieszkiwać terytorium Polski;
  • należy posiadać konto w jednym z wymienionych banków: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank (w tym Orange Finanse), PKO BP, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank, Credit Agricole lub Bank Pekao S.A.

Aby wziąć udział w loterii należy przesłać zgłoszenie w okresie od 18 marca do 21 sierpnia 2019 roku. Pierwsze losowanie odbyło się 25 marca, ale na szczęście nadal macie szansę wziąć udział w akcji 😊. Losowanie głównej nagrody odbędzie się 22 sierpnia 2019 roku. W formularzu będziesz musiał podać dane takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego (do kontaktu), numer PESEL, a także aplikacja mobilna BLIK z której korzystasz.

Co można wygrać w „Blikomanii?”

Jak już pisaliśmy – główna nagroda to aż 100 tysięcy złotych. Warto jednak zaznaczyć, że suma wszystkich nagród przekraczać będzie milion! Poza tym w „Blikomanii” co tydzień można wygrać od 100 do 1000 zł, przy czym nagradzane będą transakcje z każdego dnia. Owe nagrody dzienne wydawane będą w formie elektronicznego czeku (zwycięzca otrzyma dziewięciocyfrowy numer czeku oraz kod PIN), który może być zrealizowany w oznaczonych bankomatach. Numer czeku przekazywany będzie w wiadomości SMS, w ciągu 2 dni od przekazania powiadomienia o przyznaniu nagrody. Wszystkie nagrody dzienne wydawane będą najpóźniej do 6 września 2019 roku.

Co ważne – pod uwagę będzie brana tylko jedna transakcja dziennie, ponieważ Twoim identyfikatorem będzie numer ID, nadany Ci w momencie rejestracji do loterii. Organizator losuje spośród zarejestrowanych użytkowników, a następnie weryfikuje w Twoim banku czy w okresie, którego dotyczy losowanie, wykonałeś choć jedną transakcję Blikiem.

Czy zatem liczba transakcji zwiększa szansę na wygraną? I tak i nie. Jeżeli posiadasz konta w różnych bankach – nic nie stoi na przeszkodzie rejestracji każdego z nich do loterii 😊

Blikomania w AleRabat

W AleRabat także ulegliśmy Blikomanii 😊 Jeżeli jesteś użytkownikiem naszego portalu, prawdopodobnie bardzo często dokonujesz zakupów internetowych. Większość sklepów umożliwia płatność Blikiem w ostatniej fazie zamówienia. Polecamy rejestrację w loterii i życzymy pomyślnych losowań!