Lato w pełni, dlatego warto korzystać z jego uroków, jak najbardziej intensywnie, nim znów nadejdzie jesień. Piękna pogoda sprawia, że więcej czasu spędzamy poza domem i korzystamy z jej uroków. Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze swojego urlopu lub po prostu brakuje Ci planów na nadchodzący weekend, w tym artykule przedstawimy Ci najciekawsze oferty Groupon w super cenach, które sprawią, że nie będziesz narzekać na nudę, a co więcej wakacyjne chwile staną się niezapomniane.  Zapraszamy do lektury!

Jeśli, ktoś z naszych czytelników nie korzystał jeszcze z usług Groupon, to już śpieszy z wyjaśnieniem, na czym polega. Groupon jest portalem internetowym, na którym można dokonywać zakupu produktów oraz usług z kręgu naszego miejsca zamieszkania, a także podróżniczych, nierzadko w atrakcyjnych cenach. Aby skorzystać z usług serwisu należy się zarejestrować na jego stronie internetowej www.groupon.pl.

Dla lubiących adrenalinę

Tym, którym nie straszne żadne przygody oraz lubią nowe wyzwania, na Groupon będą mieli w czym przebierać. Wśród bogatej oferty serwisu możemy znaleźć na przykład: przejazdy gokartem po specjalnie wyznaczonym torze, loty widokowe, loty paralotnią, wejściówki na strzelnicę, skoki spadochronowe i wiele, wiele innych! Jak widać oferty są bardzo zróżnicowane, więc każdy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Co więcej, można również odpowiednio dobrać lokalizację do naszego miejsca zamieszkania lub takiej, którą chcieli byśmy odwiedzić. Ceny również zachęcają do przebierania w ofertach, dla przykładu lot paralotnią możemy wykupić już za 198 zł, koszt toru na strzelnicy to 34,99 zł, a skoku ze spadochronem jedyne 639,99 zł!

skok, spadochron, adrenalina

Chwila dla siebie

Na Groupon możemy również znaleźć oferty przygotowane głównie z myślą o Paniach, a mianowicie: wizyty w studiach fryzjerskich, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, czy oferty manicure hybrydowego. Są jednak i takie oferty, które spodobały by się również Panom, a mamy tu przede wszystkim na myśli długie i relaksujące masaże, czy strzyżenie brody. Jakość każdej z usług można skontrolować poprzez oceny użytkowników, którzy już z danej usługi skorzystali oraz przeczytania ich opinii na ten temat. Mamy wówczas pewność, że nasze pieniądze zostaną dobrze zainwestowane, a my spędzimy czas w miły sposób.

 

relaks, odpoczynek,spa

Wspólna zabawa

Dla tych, którzy lubią wyprawy w większym gronie, czy to z rodziną, czy ze znajomymi, na Groupon odnajdą idealne miejsca na wspólną zabawę. Dla rodzin z dziećmi znajdą się wejściówki do sal zabaw, czy parków rozrywki, na przykład Zatorland, który jest największym w Europie parkiem ruchomych dinozaurów! Jeśli natomiast chcesz zaplanować wspólny wyjazd ze znajomymi, my polecamy szczególnie znalezione na Grouponie spływy kajakowe, wejściówki do escape roomów, czy do salonów rzeczywistości wirtualnej. Każda z tych propozycji da Wam z pewnością niezapomniane wrażenia oraz sprawi, że któreś rzeczy z listy do zrobienia po raz pierwszy w życiu zostaną przez Was odhaczone.

rozrywka, park, zabawa

To już by było na tyle z naszych propozycji, ale zachęcamy Was gorąco do odwiedzenia Groupon i przejrzenia pozostałych ofert serwisu! Dajcie znać w komentarzach, jaki sposób spędzania wolnego czasu Wam najbardziej odpowiada oraz zapraszamy Was do naszego wcześniejszego artykuły, gdzie zestawiliśmy dla najlepsze oferty wylotów zagranicznych i hoteli! Sprawdźcie również nasze pozostałe kody rabatowe i promocje na alerabat.com!