Już coraz bliżej do święta, podczas którego dziękujemy swoim mamom za ich bezgraniczną miłość i cierpliwość w naszym wychowywaniu. Dzień Mamy to wyjątkowa okazja, aby okazać miłość i szacunek do mamy. Obdarowujemy ją uściskami, kwiatami, słodyczami oraz szczerymi życzeniami. Podczas Dnia Matki chcemy sprawić jej radość, a często także pragniemy czymś zaskoczyć. Szukacie  oryginalnego prezentu na Dzień Matki? Przygotowaliśmy kilka najciekawszych propozycji wraz z najlepszymi zniżkami i promocjami. Zainspirujcie się razem z nami i sprezentujcie swojej mamie coś naprawdę wyjątkowego ?

Spersonalizowany prezent – promocje

Nieprzeciętnym podarunkiem z pewnością będzie taki, który symbolizuje coś bardzo ważnego. Fotoobrazy  z kolażem Waszych wspólnych zdjęć, fotoksiążki oraz fotoobrazy na płótnie są przykładami prezentów, które będą pamiątką na wiele lat. Obecnie w ofercie Groupon znajdziecie zniżki nawet do 70% na tego typu upominki. Wybór jest szeroki, więc z pewnością znajdziecie coś co zadowoli Wasze mamy ?

Inne propozycje na prezenty spersonalizowane znajdziecie w ofercie sklepu MyGiftDna, m.in. poduszki dekoracyjne z napisem, grawerowane kieliszki, grawerowane deski do krojenia czy też okładki gazety z wybranym zdjęciem.

Tanie kursy hobbistyczne

Rodzice większość swojego wolnego czasu spędzają na opiece nad dzieckiem i jego wychowywaniu. Często rezygnują na ten czas ze swoich pasji i hobby, aby skupić się na rodzicielstwie. Pokaż, że doceniasz to i podaruj swojej mamie kilkutygodniowy kurs, podczas którego będzie mogła poszerzyć swoją wiedzę ze swoich zainteresować i miło spędzić czas. Na prezenty.pl znajdziesz wiele różnych kursów hobbistycznych – m.in. kurs fotografowania, kurs domowego baristy, kursy gotowania, warsztaty ceramiczne. Skorzystaj przy okazji z kodu rabatowego 12% na zakupy na prezenty.pl.

Zabiegi SPA – zniżki

Kolejny oryginalnym i wyjątkowym prezentem są vouchery do fryzjera, zabiegi SPA oraz masaże. Po takiej chwili relaksu, każda mama poczuje się pięknie, młodo i będzie w pełni wypoczęta. Gdzie szukać najlepszych promocji? W Katalog Marzeń odnajdziecie dużo odprężających prezentów w wyjątkowych cenach.

Oryginalne czekoladki dla mamy

Jeżeli nie chcecie po raz kolejny podarować mamie zwykłej bombonierki z czekoladkami, to sklep Chocolossimo ma dla Was coś wyjątkowego. Czekoladki w różnych, oryginalnych formach specjalnie na Dzień Matki. Do wyboru macie słodycze w formie kwiatka, z napisem MAMA, pantofelki czekoladowe i inne. Zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu i skorzystania z kodu rabatowego 11% na cały jego asortyment.