Połowa wakacji już za nami. Pogoda dopisuje, więc z pewnością większość uczniów nie myśli jeszcze o powrocie do szkoły. Co innego rodzice 😊 Jeśli kompletujecie już wyprawkę szkolną dla Waszych pociech, koniecznie przejrzyjcie ofertę Auchan Direct. W sklepie internetowym znajdziecie wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć kolejny rok nauki.

artykuły papiernicze, kolorowy papier

Artykuły szkolne w promocyjnych cenach

Zacznijcie od postaw. Wygodny i pojemny plecak to pierwsza rzecz, w którą trzeba wyposażyć ucznia. Odpowiednio dobrany tornister nie może obciążać pleców, musi być pakowny, ale też atrakcyjny wizualnie 😊 W Auchan Direct znajdziecie plecaki z ulubionymi postaciami z bajek, np. Myszką Miki czy Autami albo słodkimi zwierzakami. Nie zapomnijcie też o workach na obuwie zastępcze. Kolejną rzeczą, w którą trzeba zaopatrzyć malucha jest piórnik wraz z wyposażeniem. Kredki, flamastry, gumki, kolorowe długopisy, plastelina, farbki to tylko niektóre z produktów, z których uczniowie korzystają przez cały rok szkolny. W sklepie internetowym znajdziecie wszystkie potrzebne akcesoria – nie zapomnijcie o nożyczkach, artykułach kreślarskich czy kalkulatorze. Koniecznie sprawdźcie kategorię „Powrót do szkoły” w Auchan Direct, a na pewno o niczym nie zapomnicie.

Artykuły piśmiennicze i papiernicze taniej

Jeśli wybierzecie już wszystkie produkty piśmiennicze, takie jak kredki, cienkopisy, mazaki, markery, ołówki, pióra, dobierzcie do nich produkty papiernicze, aby wyzwolić w Waszych pociechach jak największe pokłady kreatywności 😊 Bloki rysunkowe i techniczne, kolorowe papiery, bloczki, skoroszyty, bruliony – wszystkie podstawowe artykuły znajdziecie w zakładce „Artykuły papiernicze”. Aby zachować porządek na biurku i w plecaku, wyposażcie uczniów w skoroszyty, segregatory czy teczki. W sklepie internetowym Auchan nie ma nudy! Wszystkie produkty dla najmłodszych są tak kolorowe, że aż zachęcają do tworzenia.

kredki świecowe, szkoła

Pudełka śniadaniowe i inne akcesoria

Jak zachęcić dziecko do zjedzenia zdrowego, drugiego śniadania? Koniecznie zapakujcie je w piękne pudełko śniadaniowe – najlepiej z ulubionym bohaterem 😊 Już teraz zaopatrzcie się też w zdrowe przekąski – rogaliki, zbożowe ciastka i batoniki, jogurty do wyciskania, soki, napoje czy inne przekąski, które są uwielbiane przez wszystkie dzieciaki. Wszystkie propozycje na przekąski do szkoły znajdziecie w Auchan Direct w kategorii „Drugie śniadanie”.

Chcecie mieć pewność, że o niczym nie zapomnieliście? Przejrzyjcie całą kategorię „Powrót do szkoły” i nie martwcie się na zapas. Wszystkie artykuły zostaną dostarczone wprost po Wasze drzwi. Nie musicie stać w korkach i tracić czasu. Rozsiądźcie się w wygodnym fotelu i zamówicie wszystko online – na naszym portalu czeka na Was kod rabatowy 20 zł na pierwsze zakupy,  a także kod 20% na artykuły szkolne! Chyba nie trzeba niczego dodawać 😊