Wielkimi krokami zbliża się ostatni tydzień wakacji i najwyższa pora na skompletowaniu wyprawki szkolnej dla swojego dziecka. W poprzednim artykule Back to school z AleRabat podzieliliśmy się z Wami, gdzie znaleźć najtańsze podręczniki szkolne. W tym zestawieniu znajdziecie najciekawsze promocje na artykuły szkolne, tak by nie przepłacać na niezbędne przybory dla dziecka. A w poszukiwaniu wszystkich kodów zniżkowych i rabatów na wyprawkę szkolną zapraszamy na specjalnie przygotowaną dla Was podstronę: https://alerabat.com/backtoschool.

Rabaty na artykuł szkolne

Rabaty na plecaki i tornistry

Wybór odpowiedniego plecaka dla dziecka nie jest prosty. Trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim wygodę i jakoś wykonania produktu. W sklepie adidas właśnie ruszyła promocja Back to School, podczas której kupicie wybrany asortyment o 20% taniej z kodem rabatowym. W ofercie oprócz plecaków i worków adidas, znajdziecie odzież, obuwie i wiele innych akcesoriów, które mogą przydać się dziecku w szkole – choćby strój gimnastyczny na WF. Kolejnym sklepem z promocjami na plecaki i tornistry jest SMYK. W ofercie znaleźć można różne modele i wzory produktów zarówno dla chłopców jak i dziewczynek przecenionych nawet o 50%.

Promocje na artykuły papiernicze

Zeszyty oraz bloki rysunkowe to kolejne produkty niezbędne w wyprawce szkolnej każdego dziecka. W szybkim znalezieniu wszystkich artykułów papierniczych pomoże wam sklep Papierowo, który oferuje tysiące produktów z tej kategorii. Dodatkowo teraz możecie wszystko kupić ze zniżką 12% – wystarczy, że skopiujecie kod z naszego portalu AleRabat.com i umieścicie go w odpowiednim polu w koszyku zamówienia sklepu Papierowo. 🙂

Artykuł plastyczne – zniżki i rabaty

Plecak kupiony, artykuły papiernicze gotowe do spakowania, więc pora jeszcze na zakup kolorowych kredek, pióra, ołówka, nożyczek, gumki do gumowania, temperówki oraz linijki. Wszystkie tego typu przybory znajdziecie w sklepie Empik. Nie zapomnijcie także o piórniku, do którego Wasze dziecko będzie mogło spakować wszystkie te produkty. Warto przy okazji wspomnieć o nowej ofercie Empik – teraz już od 6,67 zł/miesiąc możecie zyskać stałą zniżkę 15% na zakupy, dodatkowe rabaty sięgające nawet 20% oraz darmową dostawę! Empik Premium to nowa oferta abonamentowa sklepu, idealna dla osób, które często kupują w Empiku i chcą zyskać dodatkowe korzyści za niewielką miesięczną opłatę.

Wszystko już kupione i gotowe? Dla pewności poniżej przygotowaliśmy listę wszystkich produktów niezbędnych na wyprawkę szkolną dla dziecka. Sprawdźcie, czy wszystko już kupilicie, a jeżeli jakiś produktów nadal brakuje, to bez obaw – wystarczy wejść na AleRabat.com i kliknąć w interesującą Was promocje z okazji Back to School!

✅podręcznik ✅plecak ✅piórni ✅zeszyty ✅blok rysunkowy ✅strój gimnastyczny ✅ołówek ✅pióro/długopis ✅kredki ✅mazaki ✅nożyczki ✅klej ✅gumka do gumowania ✅linijka ✅temperówka ✅worek na WF ✅teczka ✅blok techniczny ✅blok rysunkowy ✅farby i pędzelki

Brakuje czegoś w naszej liście? Podzielcie się z nami Waszą wyprawką dla dziecka w komentarzach!

Życzymy udanych zakupów!