Co powiecie na dodatkowe 5 GB Internetu na majówkę? Ręka do góry, kto chce? Za darmo! Powiecie: niemożliwe, ale to fakt! Orange rozdaje darmowy Internet. Co należy zrobić? Jeśli korzystacie z oferty Orange na kartę, Zetafon lub Minutofon, wystarczy, że zgłosicie chęć otrzymania dodatkowego pakietu smsem.  Wasze konto zostanie automatycznie doładowane dodatkowym Internetem. Odbierzcie pakiet i korzystajcie przez całą majówkę!

Co: 5 GB Internetu za darmo w Orange

Jak: wyślij darmowy sms, aby aktywować dodatkowy pakiet

Kiedy: do 3 maja 2017

Jak często cierpicie na niedobór Internetu? Udzielanie się w social mediach, oglądanie ulubionych jutuberów, korzystanie z nawigacji w smartfonie i inne aktywności w sieci potrafią wyczerpać nawet największe pakiety. A przed nami majówka, małe i duże podróże z dala od domu i bezpiecznego wi-fi… Ale nie martwcie się! Orange ma dla Was wyjątkowy prezent na długi weekend – 5 GB Internetu! Wystarczy wysłać darmowy sms i cieszyć się szybkim transferem danych w całej Polsce!

Prezent otrzymają klienci sieci Orange korzystający z ofert na kartę oraz abonentów w ofertach Zetafon i Minutofon. Z pakietu możecie do woli korzystać przez pięć dni od jego aktywacji. Są dwa warunki, które należy spełnić, aby z niego korzystać: nieujemne saldo konta głównego oraz konto główne aktywne na połączenia wychodzące. W każdej chwili możecie sprawdzić stan pozostałych środków w Pakiecie, wysyłając sms o treści ILE DANYCH pod numer 901. Koszt takiego smsa wynosi 20 gr. Smsem sieciowym zostaniecie też poinformowani o wykorzystaniu środków w ramach pakietu lub upłynięciu jego ważności, więc nie będzie sytuacji, kiedy nieświadomi sytuacji nadwątlicie środki z waszej głównej taryfy.

Jak Wam się podoba taki prezent od Orange? Skorzystacie z promocji? 🙂