Pierwsza niedziela bez handlu już za nami, jednak trzeba przygotować się już na kolejną w tym tygodniu. Zgodnie z nowym prawem w każdym miesiącu tego roku wypadają dwie niedziele handlowe (pierwsza oraz ostatnia niedziela). Natomiast już w następnym roku zakaz handlu nie będzie obowiązywać tylko w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Dla wielu konsumentów jest to zmiana, do której trudno jest przywyknąć. Warto jednak wiedzieć, że zakaz ten nie dotyczy zarówno piekarni, cukierni, aptek, stacji benzynowych, a także sklepów internetowych.

Zakupy w domu z Auchan

Chociaż wszystkie markety są zamknięte w niedziele bez handlu, nadal można robić zakupy z domu. Hipermarket Auchan posiada swój sklep internetowy AuchanDirect, na którym można w wygodny i prosty sposób kupić przeróżne produkty w dowolnym momencie.

Na AuchanDirect znajdziecie produkty, które także znajdują się w sklepach stacjonarnych marketu Auchan. Celem sklepu jest ułatwienie zakupów każdemu klientowi, a oferowany asortyment jest tak dobrany, by w pełni odpowiadał ich potrzebom. W ten sposób zakupy stają się samą przyjemnością!

W dodatku zawsze macie gwarancję ich świeżości. Zamówienia dostarczane są codziennie w godzinach od 8:00 do 22:00, a więc nawet w niedziele bez handlu otrzymacie swoje zakupy.

5aa92e4c17bbf

Świąteczne zakupy bez kolejek

Już coraz bliżej do świąt wielkanocnych, a więc wielkie przygotowania świąteczne pora rozpocząć! Nikt nie lubi stać w długich kolejkach w sklepie, a w okresie świątecznym trudno jest ich uniknąć. Dlatego lepiej jest na spokojnie przysiąść w domu i zakupić wszystkie potrzebne produkty przez stronę AuchanDirect. Czy to będą owoce, sery, mięsa, napoje czy też artykuły przemysłowe – wszystko znajdziecie na stronie sklepu.

Najwyższa pora zacząć myśleć o prezentach na Wielkanoc. W AuchanDirect nie tylko macie możliwość zakupienia świeżych produktów spożywczych, ale także i akcesoriów, takich jak kosmetyki, ciuchy czy książki. A dla swoich pociech znajdziecie szeroki wybór zabawek. Na spokojnie możecie wybrać spośród oferowanych propozycji. Dodatkowo mamy dla Was specjalną ofertę na alerabat.com – kod rabatowy o wartości 10 zł na klocki LEGO zakupione na stronie AuchanDirect.

Z takim rozwiązaniem, nie ma co się przejmować niedzielą bez handlu ?