W powietrzu czuć już wiosnę. Mamy nadzieję, że mrozy oraz niskie temperatury odpuszczą na dobre i możliwa będzie diametralna zmiana garderoby. Jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu i wiosennej metamorfozy? Proponujemy przegląd nowych kolekcji w sklepach internetowych ? Zimowe wyprzedaże już za nami, więc pora na nowości. Nie postępujcie jednak pochopnie. Już 5 kwietnia rozpocznie się akcja Stylowe Zakupy pod patronatem magazynów Twój Styl i Show. Od czwartku do soboty będziecie mogli korzystać ze zniżek, kodów i kuponów rabatowych w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. W akcji bierze udział ponad 400 marek, a na Wasze odwiedziny czeka ponad 13 000 sklepów w całej Polsce!

Stylowe Zakupy – jak skorzystać ze zniżek?

W trakcie akcji Stylowe Zakupy będziecie mogli skorzystać ze zniżek w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Jak zaoszczędzić na zakupach? Jeśli wybierzecie zakupy online, wystarczy, że pobierzecie kod rabatowy z naszego portalu i zastosujecie go w koszyku zamówienia. Rabat naliczy się automatycznie. W przypadku zakupów w sklepach stacjonarnych sprawa wygląda nieco inaczej, ale oszczędzanie jest równie łatwe. Aby uzyskać zniżkę na dany produkt, wystarczy okazać kupon rabatowy na swoim urządzeniu. Wszystkie znajdziecie oczywiście w magazynach Twój Styl i Show oraz na naszym portalu.

Co kupić podczas akcji Stylowe Zakupy?

Pewnie zastanawiacie się, jakie sklepy biorą udział w promocji i gdzie znajdziecie najlepsze okazje. Największą popularnością cieszą się zazwyczaj sklepy oferujące odzież, obuwie i dodatki, więc najwięcej kodów rabatowych oraz zniżek znajdziecie właśnie na ten asortyment. Biorąc pod uwagę, że wielkimi krokami zbliża się wiosna, rewolucja w garderobie będzie świetnym pomysłem. Zwłaszcza, że możecie sporo zaoszczędzić, kupując w swoich ulubionych sklepach.

Zniżkami objęte będą również produkty do domu. Zbliżająca się wiosna to najlepszy czas na to, żeby odświeżyć wnętrza po długiej zimie. Taniej kupicie też kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uzupełnić zapasy lub przetestować nowe produkty. Zniżki dodatkowo zachęcają do zakupów, więc już teraz sporządźcie listę i czekajcie na akcję Stylowe Zakupy, która rozpoczyna się już 5 kwietnia.

To nie wszystko, na co możecie liczyć w trakcie dni szalonych zakupów. Kupony rabatowe działają również w salonach fryzjerskich, klinikach urody, salonach SPA czy restauracjach. Wszystkie kupony i kody promocyjne znajdziecie na naszym portalu. Nie martwcie się, dzięki nam nie ominie Was żadna okazja!