sz

Promocje do -70%, kody rabatowe do wykorzystania w sklepach internetowych, strefy szalonych zakupów w największych miastach w Polsce i naprawdę gorące emocje! Kolejna edycja weekendu Szaleństwa zakupów przed nami. Zaplanujcie zakupy na najbliższą sobotę i niedzielę – będzie się działo! Z magazynami Elle, InStyle i Glamour rabaty sięgną -70%!

Zniżki do -70% na jesienne kolekcje i nie tylko

Nie zadbaliście jeszcze o wymianę garderoby na jesień? To już ostatni dzwonek! Idzie chłodniejsza aura, nie dajcie się zaskoczyć mrozom i deszczom. Doskonała okazja na zakupy nowych kolekcji największych marek nadarza się w najbliższy weekend – promocje do -70% możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych oraz podczas zakupów online. W akcji biorą udział sklepu odzieżowe, drogerie, salony kosmetyczne i spa, a także sklepy z wyposażeniem domu, księgarnie i delikatesy. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni kupon rabatowy i pokazać go sprzedawcy przy kasie, aby otrzymać rabat zgodnie z warunkami promocji. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszym portalu.

Odpoczynek, udane zakupy i oszczędności

Lubicie zakupy, ale jeszcze bardziej spędzać czas z bliskimi? W najbliższy weekend możecie te dwie przyjemności ze sobą połączyć, jednocześnie oszczędzając! Dzięki temu, że w akcji Szaleństwo zakupów biorą udział nie tylko różnorodne sklepy, ale również kawiarnie i delikatesy. Zabierzcie rodzinę lub znajomych na wspólne zakupy i skorzystajcie z atrakcyjnych rabatów. Chcecie więcej? Już podpowiadamy – w czterech miastach naszego pięknego kraju – Gliwicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie będą funkcjonować wyjątkowe strefy Szaleństwa zakupów. Zróbcie zakupy za min. 50 zł w trzech różnych sklepach uczestniczących w akcji, a po okazaniu paragonów i magazynów ELLE, In Style lub Glamour otrzymacie atrakcyjne zestawy prezentowe.

Online szybciej i wygodniej

Macie już inne plany, wyjeżdżacie poza miasto, albo spędzicie weekend na uczelni? Nic straconego, do Waszej dyspozycji są kody rabatowe, które wykorzystacie na zamówienia online. Dobra wiadomość, to ta, że online macie więcej możliwości, ponieważ w akcji biorą udział również marki niedostępne stacjonarnie. Innym plusem zakupów internetowych jest dostępność o każdej porze dnia i nocy oraz brak kolejek i zgiełku jak w galeriach handlowych. Nie rezygnujcie z zakupowego szaleństwa tylko dlatego, że nie zdążycie do sklepu. Zróbcie zakupy online i cieszcie się wyjątkowymi rabatami na Wasze ulubione marki. Co więcej, większość sklepów oferuje szybką i bezpłatną dostawę, dlatego sprawdźcie przed złożeniem zamówienia, która forma wysyłki jest dla Was najkorzystniejsza.

Niezależnie od tego, która forma zakupów sprawia Wam większą przyjemność, pamiętajcie o ostatniej akcji rabatowej tego typu w 2017 roku i wykorzystajcie możliwości, jakie są przed Wami, maksymalnie.

Po prostu, szaleństwa zakupów Wam życzymy!