Przydałby się szybki zastrzyk gotówki? Teraz w eurobanku możesz wygrać 500 zł w teleturnieju internetowym Szybka Kasa, a także wziąć pożyczkę online z oprocentowaniem 0% nawet do 4000 zł! Jesteście zainteresowani ofertą promocyjną eurobanku? Poznajcie jej szczegóły!

Teleturniej Szybka Kasa w eurobanku – wygraj 500 zł!

Szybka Kasa eurobanku to szansa zarówno na wygranie gotówki 500 zł oraz wzięcia szybkiej pożyczki internetowej na atrakcyjnych warunkach.

Aby wziąć udział w konkursie internetowym i zawalczyć o 500 zł należy:

  • wejść na podstronę dedykowaną konkursowi Szybka Kasa https://kredyt-eurobank.pl/teleturniej/,
  • odpowiedzieć na 3 pytania zamknięte (przed każdym należy obejrzeć krótki filmik wideo),
  • odpowiedzieć na otwarte pytanie finałowe,
  • podać swoje dane kontaktowe.

Proste? Co tydzień do wygrania jest 10 x 500 zł! Każdy uczestnik ma szansę na wzięcie udziału w teleturnieju i otrzymania maksymalnie 1 nagrody. Konkurs trwa do 26 maja 2019 roku.

Promocja! Pożyczka do 4000 zł z oprocentowaniem 0% w eurobanku

Oprócz konkursu, od kwietnia ruszyła promocja w eurobanku „Pożyczka z oprocentowanie 0%”, podczas której klient może zasięgnąć kredyt przez Internet o kwocie do 4000 zł na 36 miesięcy. RRSO pożyczki wynosi 9,66%. Jest to atrakcyjna oferta dla klientów, którzy szukają szybkiego zastrzyku gotówki na dowolny cel. Co najważniejsze, pożyczka jest na przejrzystych warunkach i z niską stopą oprocentowania. Uwaga! Promocja jest ograniczona czasowo i trwać będzie do 31 maja 2019 roku, więc warto nie zwlekać z decyzją 😉

euorbank - szybka kasa konkurs

Pożyczka przez Internet w 15 minut

Oferta pożyczkowa przez Internet eurobanku to prosty i bezpieczny sposób na otrzymanie szybkiej gotówki na swoje konto bez żadnych zaświadczeń o dochodach. Pożyczkę w promocji „Oprocentowanie 0%”  można otrzymać w kwocie nawet do 4000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi 36 miesięcy. Co najważniejsze to ty decydujesz, na co przeznaczysz pożyczone środki.

Za pomocą kalkulatora eurobanku można obliczyć ratę pożyczki – wystarczy wybrać kwotę i okres kredytowania. Dzięki kalkulatorowi Klient pozna od razu wysokość raty pożyczki i jej oprocentowanie. Po zatwierdzeniu wybranych opcji, należy przejść do wypełnienia wniosku kredytowego. W puste pola należy wpisać swoje imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres e-mail. Następnie trzeba wypełnić informacje na temat swoich dochodów i wydatków miesięcznych.

Kolejnym krokiem jest przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego w celu sprawdzenia poprawność wszystkich danych. Jeżeli klient przejdzie weryfikacje pozytywnie, należy zaakceptować umowę kredytową, która zostanie przesłana na adres e-mail. Po chwili pieniądze powinny zostać przelane na wskazane konto bankowe!

pożyczka internetowa eurobank

Pożyczka przez Internet – co jest potrzebne?

Do uzyskania pożyczki online w promocji „Oprocentowanie 0%” należy przygotować:

  • Dowód osobisty
  • Numer rachunku konta bankowego, na który zostanie przelany kredyt
  • Dane pracodawcy lub dane działalności gospodarczej (razem z numerem NIP)
  • Numer telefonu komórkowego, na który zostanie przesłany kod potrzebny do akceptacji umowy kredytu

Następnie wystarczy siąść przed ekranem, wejść na dedykowaną podstronę eurobanku https://kredyt.eurobank.pl/ i za pomocą kilku prostych kroków możesz otrzymać pożyczkę do 4 000 zł z oprocentowaniem 0%!