Technologia służy człowiekowi na różny sposób – ułatwia wykonywanie domowych obowiązków, szybciej prowadzi do celu podróży, dostarcza rozrywki. Trudno sobie w tej chwili wyobrazić funkcjonowanie w codziennych sytuacjach bez pomocy sprzętu elektronicznego. Co więcej, rozwój technologii postępuje i codziennie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i wysiłku. Dlatego warto otaczać się nowoczesnym sprzętem! A jak to zrobić, żeby nie przepłacić? Polując na najlepsze promocje w Neonet.

Neonet kod rabatowy

Zyskaj nawet 1000 zł w Neonet!

To już ostatnie chwile, żeby zgarnąć vouchery na następne zakupy w salonach Neonet! Tylko do 17 października za każde wydane 500 zł otrzymacie 50 zł na następne zakupy. Warunki promocji są proste. Wystarczy zakupić produkty objęte promocją, aby otrzymać bon rabatowy na następne zakupy. Wysokość rabatu zależy od wydanej kwoty: przy zakupach od 500 zł otrzymacie 50 zł na następne zakupy, przy zakupach od 1000 zł dostaniecie 100 zł do wydania i tak dalej. Możecie otrzymać nawet 1000 zł!

Co warto kupić na promocji Neonet?

Jesteście w tracie generalnego remontu domu, a może właśnie urządzacie Wasze pierwsze mieszkanie? Jeśli Wasz laptop woła o emeryturę, a nawigacja często wyprowadza w pole, dobrze trafiliście! Na promocji znajdziecie najlepsze modele z wielu kategorii. Każdy z nas ma inne potrzeby. Nowy telewizor z soundbarem sprawi, że we własnym mieszkaniu poczujecie się jak w prawdziwym kinie. Filmowe emocje przeżyjecie bardziej, a efekty specjalne zrobią na Was jeszcze większe wrażenie. Nowa nowa lodówka i kuchenka pomogą Wam rozwinąć kulinarne skrzydła i zostać domowym masterchefem – żegnajcie przypalone ciasta i niedosmażone mięsa! Czegokolwiek potrzebujecie, teraz jest prawdziwa okazja, żeby zrobić większe zakupy i zgarnąć bony na następne!

Jak złożyć zamówienie?

Są aż trzy sposoby skorzystania z promocji. Najłatwiejszą opcją jest złożenie zamówienia online z dostawą do domu. Świetna opcja, jeśli jesteście zabiegani, macie dużo na głowie, albo po prostu nie jest Wam po drodze do salonu Neonetu, a chcecie skorzystać z promocji. Bon otrzymacie mailem po 21 dniach od odebrania towaru i będzie ważny przez 7 dni.

Inną możliwością jest zamówienie produktów online z odbiorem w salonie. Wtedy kod otrzymujecie bezpośrednio przy kasie i możecie go wykorzystać przez 14 dni. Jeśli z kolei marzy Wam się wycieczka do marketu, to możecie skorzystać z promocji stacjonarnie. W takim wypadku otrzymany przy kasie bon powinniście zrealizować też w ciągu 14 dni.

Co jeszcze możecie zyskać?

Smartshopperzy pewnie wiedzą, że niektóre promocje można połączyć z innymi i zyskać jeszcze więcej! Tak jest w tym przypadku. Oto lista promocji, z których możecie skorzystać przy okazji:

Kup ekspres KRUPS i zyskaj nawet 4 kg kawy za 1 zł/kg

Czajnik plus toster z serii Luna 100 zł taniej

Odbierz 200 zł przy zakupie robota

Przy zakupie generatora pary Tefal deska do prasowania za 1 zł

Sprzątnij zestaw worków TEFAL kup odkurzacz i odbierz worki za 1 zł

Kup telewizor 60″ lub większy i zyskaj transport z wniesieniem za 1 zł

KUP SAMSUNG HW – M550 JUŻ ZA 999 ZŁ

Soundbar Samusng HW-N550 30% taniej

Soundbar LG SJ4 20% taniej przy zakupie wybranych telewizorów LG UHD

Kup soundbar JBL SB 250 i odbierz Głośnik Bluetooth JBL GO za 1 zł

Kup Samsung Galaxy S9 lub S9+ i zyskaj 200 zł rabatu