alerabat_konkurs

Uwaga! Rozpoczynamy wyjątkową zabawę, konkurs „Ale Okulary!”  – do wygrania voucher o wartości 450 zł! Wspólnie z marką Eyerim organizujemy konkurs, w którym nagrodą jest kupon na markowe okulary. Wszystkich miłośników dobrego designu i higieny oczu zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Czas trwania konkursu: od 4 do 13 września 2017

Zadanie konkursowe:

Odwiedź stronę EYERIM i powiedz nam, który model okularów podoba Ci się najbardziej (wklej link do tego modelu w komentarzu do konkursowego posta na portalu Facebook). Zdradź też, komu najchętniej pokazałbyś/abyś się w nowych okularach – swoją odpowiedź krótko uzasadnij.

Nagroda: voucher o wartości 450 zł na zakupy w sklepie Eyerim.

Okulary są dla Was nie tylko niezbędnym akcesorium do ochrony lub korekty wzroku, ale także stylowym uzupełnieniem stylizacji? Jeśli lubicie markowe i nowoczesne modele okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, zapraszamy do konkursu organizowanego przez nas wspólnie z marką Eyerim – do wygrania voucher na zakup okularów o wartości 450 zł.

Do 13 września zrealizujcie zadanie konkursowe i prześlijcie swoje zgłoszenie na adres konkurs@alerabat.com lub jako komentarz do postu konkursowego (opublikowanego 04.09.2017 r. na naszym facebookowym profilu). Każdy uczestnik może udzielić tylko jednej odpowiedzi!

Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która do 13 września udzieli najciekawszej zdaniem Komisji Konkursowej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zdobywca nagrody zostanie poinformowany o konkursie w przeciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu drogą mailową lub za pośrednictwem portalu Facebook.

Na stronie Eyerim znajdziecie klasyczne modele, ale też najnowsze fasony okularów od najlepszych światowych projektantów i znanych marek – między innymi Ray-Ban, Dior, Versace, Tommy Hilfiger i wielu innych. Wybierzcie te, które Waszym zdaniem są najbardziej stylowe lub najlepiej oddają Wasz charakter i mogłyby być Waszą wizytówką. Na wygranie vouchera macie szansę tylko przez kilka najbliższych dni.

Czekamy na Wasze odpowiedzi! 🙂

Regulaminu konkursu.