Jesienne kolekcje kuszą już od jakiegoś czasu. Wysyp nowości na nowy sezon zachęca do zakupowego szaleństwa. Jeśli trafiliście w to miejsce, z pewnością wiecie co to rozsądne i przemyślane zakupy. Już 5 października rozpoczyna się Weekend Zniżek z magazynami Elle, Glamour i InStyle. Podczas całego weekendu będziecie mieli szansę zaopatrzyć się w jesienny asortyment – buty, ubrania i dodatki, a także akcesoria do domu czy kosmetyki. Macie jeszcze kilka tygodni na zapoznanie się z nowymi kolekcjami i zaplanowanie zakupów.

W jakich sklepach będą obowiązywały zniżki?

Weekend Zakupów będzie obowiązywał zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. W październikowych wydaniach magazynów Elle, Glamour oraz InStyle znajdziecie kupony, które uprawniają do uzyskania zniżek w sklepach stacjonarnych. Wystarczy, że okażecie je sprzedawcy i gotowe – zniżka zostanie przyznana. Skorzystanie z rabatów online także nie jest trudne. W magazynach znajdziecie kody rabatowe, które zastosujecie w zakupowych koszykach w sklepach internetowych podczas składania zamówień. Z chęcią ułatwimy Wam zadanie jeszcze bardziej. Wszystkie kody rabatowe i kupony zniżkowe znajdziecie na portalu AleRabat.com. Wystarczy wpisać nazwę sklepu w wyszukiwarkę, odnaleźć interesujący Was kod, a następnie zastosować go podczas składania zamówienia. Oszczędzanie jest bardzo proste!

Weekend Zakupów – kiedy odbędzie się akcja?

Akcja Weekend Zakupów 2018 z magazynami Elle, Glamour i InStyle odbędzie się między 5, a 7 października. Przez cały weekend będziecie mogli korzystać z kuponów rabatowych i kodów zniżkowych, które znajdziecie w październikowych wydaniach magazynów. Dodatkowo musicie wiedzieć, że akcji towarzyszą dodatkowe atrakcje. W największych centrach handlowych w Polsce zostaną otwarte strefy Szaleństwa Zakupów. Zakupy w takiej atmosferze to prawdziwa przyjemność 😊

Strefy Szaleństwa Zakupów:

  1. Bydgoszcz – Centrum Zielone Arkady
  2. Katowice – Silesia City Center
  3. Kraków – Galeria Krakowska
  4. Łódź – Galeria Łódzka
  5. Poznań – Centrum Avenida
  6. Szczecin – Galeria Kaskada

Co kupimy ze zniżką?

W akcję w szczególności zaangażowane są sklepy z odzieżą, obuwiem i dodatkami, czyli wszystkim, czego potrzebujemy na nowy sezon jesienno-zimowy. Nowa kurtka, płaszcz, ciepłe swetry czy porządne kozaki potrafią sporo kosztować. Kody rabatowe i kupony pomogą Wam odświeżyć garderobę i przy okazji sporo zaoszczędzić. Podczas Weekendu Zniżek taniej kupicie też dodatki do domu. Jesień i zima to pory roku, które nierzadko zmuszają do pozostania w domu. Nic więc dziwnego, że wiele osób właśnie wtedy decyduje się na zmiany w obrębie swoich czterech kątów. Wiele dodatków i akcesoriów kupicie w mocno obniżonych cenach.

Jeśli chcecie zafundować sobie chwile przyjemności, Weekend Zniżek ma odpowiedź na wiele potrzeb. W magazynach Elle, Glamour i InStyle znajdziecie zniżki do restauracji, salonów odnowy biologicznej, salonów fryzjerskich i innych miejsc, które pozwolą Wam się zrelaksować.

Odwiedzajcie nas częściej, nie tylko 5 października! Codziennie czeka na Was mnóstwo okazji i zniżek 😊