Znamy już termin kolejnej akcji promocyjnej „Stylowe zakupy”, organizowanej w magazynach Twój Styl i Grazia! Jest to jedna z największych akcji tego typu w Polsce. W tym roku skupi ponad 400 marek, a kupony będzie można wykorzystać w ponad 13 000 sklepów! Zachęcamy do szukania inspiracji w nowych kolekcjach i uskładania wish list. A my na bieżąco będziemy Was informować o szczegółach.

Co: akcja promocyjna „Stylowe zakupy” z magazynami Twój Styl i Grazia

Jak: kupony można wykorzystać w sklepach stacjonarnych i internetowych

Kiedy: od 31 marca do 2 kwietnia

Podczas „Stylowych zakupów” udostępnione zostaną kupony do sklepów stacjonarnych i internetowych najpopularniejszych marek. Przygotujcie się na zniżki przy zakupie odzieży, obuwia, kosmetyków, dekoracji wnętrz, mebli oraz usług! Większość kodów rabatowych i kuponów będzie można wykorzystać w terminie od 31 marca do 2 kwietnia, jednak, jak informuje organizator, część nawet do 4 kwietnia. Jeszcze łatwiej będzie skorzystać z rabatów na usługi, bo w zależności od gabinetu, będzie na to nawet 10 dni, najpóźniej do 9 kwietnia. Promocje obejmują asortyment nieprzeceniony.

Odwiedź stronę Stylowe Zakupy w AleRabat.com

W zależności od tego czy wolicie zakupy stacjonarne, czy online, zmieni się zasada korzystania z kuponów. W galeriach i butikach, aby otrzymać rabat, należy okazać kupon sprzedawcy przy kasie, natomiast w sklepach internetowych wystarczy wpisać kod rabatowy z kuponu w odpowiednie pole w koszyku zamówienia. Szczegółowe warunki skorzystania ze zniżki znajdują się na kuponie, ale rzadko pojawiają się ograniczenia, dzięki czemu można oddać się szaleństwu zakupowemu i upolować prawdziwe perełki z nowych kolekcji w promocyjnych cenach.