Jeden ciepły dzień czy promień słońca spod grubej warstwy chmur wystarczą, żeby większość z nas zaczęła budzić się z letargu. Łatwiej się żyje, codzienna egzystencja ma większy sens, naturalnie rodzą się w głowie nowe plany i pragnienia. Wielu z nas marzy o założeniu wiosennych butów i zmianie grubej, zimowej kurtki na lekki, wiosenny płaszcz. I tutaj pojawia się okazja do zakupów. Naprzeciw tym pragnieniom wychodzą organizatorzy Szaleństwa Zakupów. Cały weekend zniżek na wiosenne kolekcje w sklepach największych marek w Polsce? To wszystko, czego można chcieć po szarej i burej zimie.

Szaleństwo Zakupów 2019 już 21-23 marca

Najbliższe Szaleństwo Zakupów 2019 odbędzie się już za miesiąc, dokładnie 21-23 marca. Ze względu na zmiany w polskim prawie, akcja będzie trwała w sklepach stacjonarnych od czwartku do soboty. Sklepy internetowe w poprzednich latach przedłużały promocje nawet o kilka dni – możemy spodziewać się, że podczas tej edycji Szaleństwa Zakupów będzie podobnie. Będziemy Was o tym informować, jak tylko pojawią się szczegóły.

Popularność zakupowych weekendów sprawia, że przyłącza się do nich coraz więcej rodzimych i zagranicznych marek, tych rozpoznawalnych i stawiających pierwsze kroki na rynku. Kupony rabatowe umożliwią Wam zakup tańszych produktów z praktycznie każdej kategorii – odzież, obuwie, odzież sportowa, biżuteria, torebki, dodatki, kosmetyki, bielizna, a także meble i dekoracje wnętrz, książki oraz usługi pielęgnacyjne i wizerunkowe. Słowem, kody rabatowe podczas Szaleństwa Zakupów ułatwią Wam zakupy wszystkiego, co będziecie potrzebować wiosną, i zapewnią atrakcyjne zniżki do 50% na nowe kolekcje.

Jakie sklepy biorą udział w akcji?

303 avenue -20% na kolekcję wiosna/lato,

4f -20% na odzież sportową,

Badura -20% na obuwie i torebki,

Briju -20% na biżuterię,

C&A -20% na odzież,

Clarins -20% na kosmetyki,

Dalia Lingerie -20% na bieliznę,

Deichmann  -20% na obuwie,

eObuwie -30% na obuwie,

Giacomo Conti -20% na elegancką odzież,

Greenpoint -30% na odzież,

Guess -20% na odzież,

H&M -20% na odzież,

Hairstore -15% na produkty do włosów,

Intymna.pl -30% na bieliznę,

Kappahl -20% na odzież,

KARE -20% na meble,

Minti Shop -20% na kosmetyki,

NIFE -25% na odzież,

Ochnik -20% na obuwie,

Outhorn -30% na odzież,

Paese -30% na kosmetyki,

Pako Lorente -50% na odzież męską,

Quiosque -20% na odzież,

Ravelo -35% na książki,

Revitalash -20% na kosmetyki,

SFmeble -20% na meble,

Tally Weijl -20% na odzież,

Time & More -20% na zegarki,

Vistula -30% na odzież męską,

W.Kruk -15% na biżuterię i zegarki,

Wittchen -20% na produkty skórzane,

Top Secret -30% na odzież,

YES -25% na biżuterię,

Miloo Home -20% na meble i dodatki,

Duka -20% na meble i dodatki.

Kody rabatowe online i stacjonarnie

Zniżki wykorzystacie zarówno w sklepach stacjonarnych, jak podczas zakupów online. My zachęcamy szczególnie do tych ostatnich – bez przepychanek z innymi klientami, walki o rozmiar lub kolor i stania w kolejkach. Za to spokojnie, wygodnie z kanapy. Ułatwieniem może być przegląd asortymentu już wcześniej i wybór perełek, które najbardziej Was urzekły. Zacznijcie przygotowywać się na wybuch wiosny już teraz – Szalone Zakupy bardzo Wam w tym pomogą, bo dzięki kodom rabatowym możecie wiele zaoszczędzić.

Macie już swoje typy? Która promocja najbardziej Was ucieszyła?