Zbliża się połowa sierpnia, a to oznacza jedno – wyprawka szkolna musi zostać skompletowana w ciągu dwóch tygodni. Nie czekajcie jednak na ostatni moment. Stres i pośpiech nie są naszymi zakupowymi sprzymierzeńcami. Jeśli przez wizje robienia szkolnych zakupów w hipermarketach nie możecie zasnąć, polecamy łatwiejszą drogę. W księgarni internetowej Bonito znajdziecie artykuły szkolne, papiernicze, piśmiennicze, plastyczne i oczywiście podręczniki oraz inne pomoce naukowe. Jeszcze przez kilka dni wszystko kupicie z dodatkową zniżką w wysokości 7%. Kod promocyjny czeka na naszym portalu.

Artykuły szkolne w promocyjnych cenach

Podczas roku szkolnego dzieci korzystają z wielu pomocy. Długopisy, ołówki, kredki, flamastry, cienkopisy, zeszyty, bloki, segregatory to tylko niektóre z produktów, które muszą znaleźć się w wyprawce szkolnej. Z pewnością wiecie, że ostateczna cena całego kompletu może być niemałym zaskoczeniem. Nie od dziś wiadomo, że zakupy w Internecie są nie tylko wygodniejsze, ale też tańsze. Wszystkie produkty, które są potrzebne najmłodszym, rozpoczynającym nowy rok szkolny kupicie z dużymi zniżkami w sklepie Bonito.pl. Dodatkowo czeka na Was dodatkowy rabat 7%. Kod rabatowy znajdziecie na portalu AleRabat.com.

Wybierając podstawowe artykuły szkolne, papiernicze, piśmiennicze czy plastyczne, pamiętajcie, żeby były nie tylko praktyczne, ale też atrakcyjne dla dziecka. Co to oznacza? Wybierzcie takie pomoce, które dziecku będą się dobrze kojarzyły. Produkty z ulubionymi bohaterami bajek z pewnością zmotywują do nauki i rozwoju 😊

pomoce szkolne, kredki, mazaki, samoprzylepne karteczki

Dodatkowe wyposażenie ucznia

Nie zapomnijcie też o dodatkowych artykułach, w które musi być wyposażony każdy uczeń. Kolorowy plecak, mieszczący wiele piórnik, pojemny worek na obuwie zastępcze czy pudełko na śniadanie mogą wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Koniecznie przejrzyjcie asortyment Bonito i wybierzcie coś dla Waszych pociech. Elementy wyposażenia z Psiego Patrolu czy Shimmer&Shine na pewno spodobają się wielu najmłodszym. Tak samo jak produkty ze Star Wars, bajki Auta czy Krainy Lodu. Pamiętajcie, że na wszystko obowiązuje dodatkowy rabat 7%.

Podręczniki i pomoce szkolne w niższych cenach

Nie zapominajmy, że w plecaku ucznia muszą znaleźć się też podręczniki! W końcu zdobywanie wiedzy to podstawa w szkole 😊 Skorzystajcie z wyszukiwarki i znajdźcie wszystkie pozycje, które znajdują się na liście podręczników czy lektur. Wiedza bywa „ciężka”, ale spokojnie – w Bonito dostawa pod wskazany adres jest darmowa już od 299 zł. Kurier dostarczy zamówienie wprost pod Wasze drzwi, a Wy nie będziecie musieli martwić się, że nie zdążycie z zakupami przed wrześniem.

W ofercie znajdziecie podręczniki dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i podręczniki akademickie. Ponadto w Bonito możecie kupić repetytoria czy inne książki uzupełniające wiedzę lub przygotowujące do ważnych egzaminów. Jak widać, nie musicie odwiedzać kilku sklepów! Wszystko znajdziecie w jednym miejscu, w niskiej cenie. Koniecznie skorzystajcie i dajcie nam znać, jak dużo zaoszczędziliście!