Wróc do Alerabat ››

Wyprzedaż w Nike do -30%! Zgarnij nowości na wiosnę!

Idealne buty na wiosnę? Nowy dres na siłownię? A może przejściówka do śmigania po mieście? Trwa wyprzedaż w Nike! Setki produktów nawet o 30% taniej! Sprawdź nowe produkty w promocji.

PL_1200x627

We współczesnym świecie, w którym tempo życia nieustannie wzrasta, coraz częściej szukamy połączenia wygody i funkcjonalności z modą i dobrym designem. Nic dziwnego, że na ulicach coraz częściej widać łączenie elementów casualowych, a nawet eleganckich ze sportowymi. Czy kogoś jeszcze dziwią buty sportowe zestawione ze zwiewną sukienką lub koszulą i marynarką?Tego typu zabiegi pozwalają nam wyglądać stylowo i czuć się komfortowo jednocześnie w każdej sytuacji. Coraz więcej z nas chce być w dobrej formie i dbać o zdrowie, do czego również potrzebujemy ubrań i butów, które będą naszą aktywność wspomagać. Powstaje pytanie – jaką markę wybrać? Gdzie znaleźć najlepszą jakość w świetnej cenie? Jeśli Jeszcze się zastanawiacie, mamy odpowiedź – odwiedźcie wyprzedaż w Nike.

Sportowe korzenie marki

Marka Nike od początku powstania działała z myślą o sportowcach. Wszystkie podejmowane działania miały na celu pomóc osobom aktywnym fizycznie w uprawianiu sportu. Ta idea przyświeca marce do dziś. Projektanci eksperymentują z najnowszymi technologiami, tworzywami sztucznymi i materiałami. Wszystko po to, by stworzyć buty wygodne, dopasowujące się do stopy – którą przecież każdy z nas ma inną, i odpowiadające na różne potrzeby w różnych dyscyplinach.

Dla aktywnych i kochających… siebie

Aktywność fizyczna to forma dbania o siebie. O swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Marka dedykuje swoje obuwie oraz inne produkty – ubrania, akcesoria, osobom, które kochają ruch i wynikającą z niego przyjemność. Którym nie jest wszystko jedno i wybierają produkty o wysokiej jakości. Ale oprócz wygody i bezpieczeństwa podczas sportu, marka wyróżnia się dbałością o dobry design, modne kompozycje kolorystyczne i świetną energię wypływającą z ich asortymentu. Patrząc na produkty Nike aż chce się je złapać i iść na trening. ? Co więcej, Nike to przecież również ubrania na co dzień, o których zapomnicie, że macie je na sobie, do czasu, aż ktoś zapyta, gdzie je kupiliście. 😛

Współpraca ze znanymi sportowcami

W kampaniach Nike brali udział tacy zawodnicy, jak Christiano Ronaldo czy Michael Jordan, ale nie tylko. Marka wspiera sportowców, sponsoruje ich i pomaga bić życiowe rekordy. Na uwagę zasługuje też ich pierwszorzędny marketing. Reklamy zaangażowane społecznie, podejmujące ważne tematy przekraczania własnych granic, wysiłku fizycznego i psychicznego, okraszone prostym, ale wymownym sloganem: Just do it! To hasło regularnie uznawane jest za jedno z najlepszych ever.

Solidne, kultowe, świetnie wykonane i w bogatej kolorystyce. A teraz w dodatku w jeszcze niższych cenach. Sprawdźcie wyprzedaż do -30% w Nike i znajdźcie swoje perełki.