iphone za 1 zł - wyprzedaż w T-mobile

Obecnie trwa wielka wyprzedaż w T-mobile, gdzie najgorętsze smartfony możecie zyskać w promocyjnej cenie za 1 zł.  W ofercie sieci znajdziecie wiodące telefony od takich marek jak Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi czy LG.  Rabaty sięgają nawet do 898 zł. Sprawdź szczegóły jak skorzystać z promocji T-mobile!

Wyprzedaż w T-mobile – iPhone za 1 zł

Marzy Wam się nowy smartfon? Teraz macie najlepszą okazję na zakup nowego telefonu za super niską cenę w wielkiej wyprzedaży noworocznej T-mobile. W ofercie znaleźć można między innymi iPhone’a 6S z pamięcią wewnętrzną 32 GB za 1 zł. Aby skorzystać z oferty należy podpisać umowę z siecią na 24 miesiące. Koszt to jedynie 130 zł na miesiąc. Co zyskacie oprócz iPhone’a za złotówkę? Oferta abonamentowa T-mobile gwarantuje rozmowy telefoniczne, SMSY i MMSY bez limitu oraz internet bez limitu danych.

Smartfony od 1 zł w T-mobile

Jakie jeszcze smartfony zostały przecenione w wyprzedaży?

  • Samsung Galaxy A6+ teraz w promocyjnej cenie 99 zł,
  • Huawei Mate 20 Lite za 99 zł
  • Iphone 6S 32GB za 1 zł
  • Xiaomi Redmi 5 za 1 zł
  • LG K11 za 1 zł

….i więcej! Promocja jest ograniczona czasowo, więc warto skorzystać z niej jak najszybciej 😉

Najlepsza sieć komórkowa

Chcecie przenieść numer do T-mobile? W kilku prostych krokach możecie zachować swój stary numer i rozpocząć swoją współpracę z operatorem komórkowym T-mobile. A jako klienci sieci zyskacie najlepszą jakość połączeń, szybki internet i tanie rozmowy telefoniczne i SMS. Będziecie mogli spokojnie korzystać z ulubionych aplikacji na nowym smartfonie i kontaktować się z najbliższymi bez obawy o zawrotne koszta.

Wyprzedaż T-mobile to oferta skierowana dla osób ceniących sobie wysokiej jakości świadczonych usług. Sieć oferuje dopasowane promocje zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm. Wybierz najatrakcyjniejszy abonament w T-mobile i ciesz się nowym smartfonem w super cenie!