1

Początek stycznia to ulubiony czas dla każdego, kto lubi zakupy, ponieważ wtedy opłaca się to jeszcze bardziej. Mowa oczywiście o wyprzedażach, na których można znaleźć setki produktów przecenionych nawet o połowę ceny.
Wyprzedaż to czas, w którym zostają wystawione na wyprzedaż produkty z minionej kolekcji, by zrobić miejsce nowym produktom z nowej kolekcji.  Zachęceni cenami, klienci tłumnie zmierzają do sklepów stacjonarnych, polując na najlepsze okazje i produkty w odpowiednim rozmiarze. Tłumy sprawiają, że zakupy nie należą do przyjemności. W niektórych sklepach czasem przypomina to armagedon. Dużym wyczynem jest wejście do przymierzalni bez stania w kolejce, bo każdy klient ma ze sobą po kilkanaście produktów do przymierzenia. Proces decyzyjny obejmuje oprócz przymiarki okręcenie się kilka razy przed lustrem, zrobienie zdjęć dla chłopaka (spodoba mu się ta sukienka czy nie?), czekanie na odpowiedź oraz podjęcie decyzji – zajmuje to co najmniej 15 min.  A następnie trze ba odstać w swoje w kolejce do kasy!
Po co więc męczyć się w sklepach stacjonarnych i denerwować się jeszcze przed rozpoczęciem zakupów brakiem miejsca na parkingu? Nie lepiej jest usiąść w ciepłym mieszkanku, w wygodnym stroju na kanapie z gorącą czekoladą, z laptopem na kolanach i wyszukiwać w spokoju i relaksie dokładnie te produkty, które Was interesują? Bez jakichkolwiek problemów z czekaniem przy kasie czy w kolejce do przymierzalni.

Zachęcamy Was bardzo gorąco by zajrzeć do sklepu Van Graaf, w którym aktualnie panuje gorąca wyprzedaż do 50% taniej!
Znajdziecie w nim setki produktów na co dzień, jak i na uroczyste okazje jak np. studniówki. Dla dziewczyn są piękne suknie  idealne na pierwszy Bal w bardzo niskich cenach, zaś dla panów również mamy na ten wieczór idealne garnitury   w różnych kolorach i krojach. Dodatkowo znajdziecie tam również obuwie oraz różnego rodzaju akcesoria – począwszy od krawatów i muszek, po paski czy szelki. Zaś dla pań znajdą się idealne pantofelki, biżuteria czy kopertówki pasujące do całej stylizacji studniówkowej. Dlatego drodzy maturzyści – jeżeli jesteście jeszcze w rozsypce z outfitem na studniówkę, już nie musicie się obawiać – Van Graaf Wam pomoże!

A to tylko część asortymentu, który znajduje się w sklepie Van Graaf. Znajdziecie tam produkty na każdą porę roku!

Nie czekajcie dłużej, tylko już teraz wchodźcie na Van Graaf rozkoszujcie się zakupami w ciszy z super rabatami:)